Nauris Brikmanis paziņo, ka regulāri sazinās ar savu sargeņģeli, parādot, kā tas jādara

Mums katram ir savas metodes, kā pārliecināties par kāda lēmuma pareizību, - kāds liek lietā savu intuīciju, cits lūdz padomu draugiem, bet vēl kāds – paļaujas uz augstākiem spēkiem. Viņu vidū arī mūziķis un improvizators Nauris Brikmanis, kurš kanāla 360TV realitātes seriālā “Ģimene burkā” skatītājiem atklājis līdz šim nezināmu savas personības šķautni.

Izrādās – Nauris tic sargeņģeļiem. Vēl vairāk - viņam ir pašam savs atbalsta spēks, ar kuru viņš regulāri sazinās un lūdz padomu sev svarīgos jautājumos. Saziņai mūziķis izmantojot īpašu svārstiņu, kas veidots no diegā iekārta zelta gredzena.

“Pats pirmsākums bija pirms kādiem desmit gadiem Brīvdabas muzejā, kad mēs Naurim nopirkām pirmo svārstiņu. Un tā pārdevēja arī iemācīja, ka sāc kaut vai ar pārtikas produktiem: ej veikalā un ar svārsta palīdzību skaties – tev to vajag vai nevajag,” par neparastā rituāla aizsākumiem pastāsta Naura sieva Aija Selga-Brikmane.

Savukārt visiem tiem, kuri vēlas paši izmēģināt šo metodi, Nauris iesaka vispirms precizēt, vai saziņa notiek ar labiem vai gluži otrādi – ne tik labiem spēkiem. Tāpat, lai precīzi tulkotu sargeņģeļa teikto, vēlams iepriekš noskaidrot, kā – svārstam kustoties paralēli vai perpendikulāri - tiks rādīti apstiprinoši un noliedzoši padomi.

“Galvenais ir pajautāt, vai ar tevi runā labie spēki tanī brīdī. Jo man ir bijis tā, ka es visu ko prasu, man atbild, bet tās atbildes liekas dīvainas un neticamas. Un tad es pajautāju, vai ar mani runā labie spēki, un uzreiz pasaka, ka nē. Tad sarunāties ir jābeidz, jo tad kaut kas cits bišķiņ ir piesavinājies tevi klāt,” padomu sniedz Nauris.

Tāpat viņš pastāsta, ka nesen pārliecinājies - viņa sargeņģelis, kurš sniedz ieteikumus un atbalstu, ir kāds ļoti tuvs cilvēks, kurš jau pirms ilgāka laika devies aizsaulē.

Uz augšu
Back