Kašera mammai dēla "iznākšana no skapja" sākotnēji raisījusi izbīli. Kas viņai sakāms tagad?

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 9

Ziņa, ka multimākslinieks Kašers “iznācis no skapja”, savulaik kļuva par vienu no apspriestākajiem notikumiem pašmāju šovbiznesā. Taču kas par to sakāms bija Kašera mammai?

STV Pirmā! realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra” Kašera mamma atsauca atmiņā, kā viņa uzņēmusi faktu, ka dēlam blakus būs nevis mīļotā meitene, bet gan puisis. 

“Nu kādas gan man var būt sajūtas? Es Kašeru mīlu kā bērnu un pieņemu visu, kā dzīvē notiek. Ja viņš ir laimīgs, tad es arī esmu laimīga. Ko es varu vairāk gribēt? Tā ir viņa dzīve,” saka Kašera mamma, piebilstot, ka sākotnēji gan šī ziņa nākusi ļoti negaidīti un raisījusi pat izbīli.

Tomēr tā vietā, lai ko pārmestu vai novērstos no dēla, viņa lēmusi šo faktu pieņemt. “Es vienkārši izvērtēju visu to, kas notiek manā ģimenē.

Tas ir tomēr mans bērns – mīlēts un lolots.

Man ir divi dēli, un abi ir ļoti nozīmīgi manā dzīvē. Un es to pieņēmu. Ko savādāk man darīt? Aizcirst durvis un pateikt – ņem savus čemodānus un vācies?” retoriski jautā multimākslinieka mamma.

Savukārt par Kašera attiecībām ar Jāni viņa neslēpj prieku, ka dēlam blakus ir tik jauks cilvēks, kurš nu ir ienācis arī viņu ģimenē.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 9

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu