Arstarulsmirus ar jaunu dziesmu piesaka pavasarī gaidāmo albumu

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Arstarulsmirus
Arstarulsmirus Foto: Artūrs Kondrāts

16. aprīlī lielākajās straumēšanas un mūzikas lejupielādes platformās nonāk mūzikas producenta un izpildītāja Arstarulsmirus dziesma ”Pa milimetram”, kas ir pirmais oficiālais singls no šī gada pavasarī gaidāmā albuma “Pie zemes”. 

“Dziesmas vēstījums atspoguļo tiekšanos atrisināt iekšējo konfliktu brīžos, kad, uzstādot lielus un tālus mērķus, rodas nepacietība un pretestība attiecībā pret pakāpenisku virzību uz tiem. Skaņdarba tematika esošajā periodā var būt īpaši aktuāla, kad daudzi no mums ir spiesti strādāt no mājām, kur nereti zūd robežas starp darbu un citām dzīves jomām. Tādējādi saguruma pārņemti piedzīvojam izmaiņas uztverē, kad mūsu pakāpeniskā, tā teikt, “pa milimetram”, virzība  uz saviem mērķiem kļūst nemanāma, jo esam sākuši padarīto mērīt tikai nu vienīgi “metros”,” tā Arstarulsmirus.

Albums “Pie zemes” būs otrais no gaidāmo četru “Vēlējuma dziesmu” albumu cikla, kurā katrs no albumiem metaforiski atspoguļos kādu no četrām stihijām - ūdens, zeme, uguns, gaiss. Otrais cikla albums veltīts zemes tematikai, dziesmu tekstos iekļaujot to simbolizējošas izpausmes un asociācijas - daba, kā dzīvības pamats, pašizziņas centieni, atteicības ar sevi un apkārtējiem, pakāpeniska un vienmēr esoša transformāciju u.c.

Darbu pie jaunā saturiskā virziena, ko mūziķis dēvē par “Vēlējuma dziesmām”, Arstarulsmirus uzsāka pirms ilgāka laika. Vēlējuma dziesmu mērķis ir vairot vērīgāku un līdzjūtīgāku attieksmi pret cilvēka iekšējo pasauli, kā arī atspoguļot sirsnīgu, atbalstošu un cieņpilnu nostāju savstarpējās attiecībās.

Šajā pavasarī tika plānoti koncertsērijas “Skatu punkti” koncerti, tomēr esošo ierobežojumu dēļ, plānotie koncerti tika pārcelti. Liepājas, koncerts, kura norise bija paredzētā koncertzālē “Lielais dzintars” ir pārcelta uz 2022. gada 6. maiju, un Cēsu “Vidzemes koncertzālē” peredzētais koncerts ir pārcelts uz 2022. gada 13. maiju.

Video: "Pa milimetram".

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu