Oļegs Fiļs atklāti par skandālu ar bijušo sievu (2)

Sejas.lv
CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Neilgi pēc "ABLV" bankas kraha 2018. gadā izjuka tā līdzīpašnieka un padomes priekšsēdētāja Oļega Fiļa laulība ar vīnzini Santu Bernālu (iepriekš Zāmueli). Abi izšķīrās ar lielu skandālu, iesaistot arī tiesu. Nu notikušo izdevumam "Santa" plašāk komentējis pats Fiļs. 

Lai gan Bernāla dažus mēnešus pēc šķiršanās no Fiļa apprecējās ar amerikāņu uzņēmēju Deividu Alanu Benrālu, kā arī Fiļs sāka attiecības ar savu draudzeni Kristīni Jelinsku, skandāli abu bijušo laulāto starpā nerimās. Kādreizējie mīlnieki publiski viens otram veltīja skarbus vārdus, kā arī strīdus risināja tiesas ceļā. Vai nu abu nesaskaņas ir beigušās?

"Trīs gadi ir gana ilgs laiks, un jau esmu to gandrīz pilnībā aizmirsis. Kaut joprojām ir paredzams, ka tiks sakārtotas finanšu lietas. Jā, tas bija gadījums ārpus visām loģikas teorijām… Bet mana pozīcija ir ļoti vienkārša: esmu cilvēks, kurš ir gatavs otram ticēt. Arī mazāk pazīstamam cilvēkam – ticēt uzreiz. Pēc laika šis cilvēks pats parādīs – ir viņš patiess vai nav.

Bet nu jau emocijas ir norimušas, gaidām tiesas spriedumus, un viss būs redzams,"

izdevumam norādīja Fiļs. 

Runājot par mācību, ko sarežģītā situācija uzņēmējam sniegusi, viņš atbildēja: "Negribētos atbildēt ar standarta klišeju – viss, kas mūs nenogalina, dara mūs stiprākus,  bet… tā tiešām ir."

Kā vēstīts iepriekš, Fiļs vērsās Valsts policijā par bijušās sievas Santas Bernālas iespējamajiem kriminālpārkāpumiem. Lieta ir saistīta ar viņa uzņēmuma aizdevumiem Bernālas kompānijām. Sieviete gan norādīja, ka nekādas pretlikumīgas darbības nav veikusi. 

Oļegs un Santa sāka tikties 2015. gada pavasarī, kad viņa vēl bija izdevuma "Cosmopolitan" galvenā redaktore. Abi apprecējās 2016. gada 1. oktobrī.

Pilnu interviju ar Oļegu Fiļu lasiet žurnāla "Santa" maija numurā!

Komentāri (2)CopyDraugiem X Whatsapp
Uz augšu