Kaspars Gorkšs pirmo reizi izsakās par tiesāšanos ar bijušo sievu

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Kaspars Gorkšs
Kaspars Gorkšs Foto: Edijs Pālens/LETA

Pērn bijušajam futbolistam un no amata atceltajam Latvijas Futbola federācijas prezidentam Kasparam Gorkšam bija noteikts mutvārdu civilprocess par uzturlīdzekļu piedziņu. Nu šo situāciju viņš sīkāk aprakstīja sarunā ar režisoru Dž.Dž.Džilindžeru "YouTube" raidījumā "Dž. Spot".

Atgādinām, ka pērn pret Gorkšu tiesā vērsās viņa bijusī sieva un divu bērnu - Patrika un Luīzes - māte Ieva Gorkša. Abu laulība tika šķirta 2017.

"Jā, bija šāds iesniegums tiesā par alimentu nemaksāšanu. Man tas bija pārsteigums, jo savas saistības es vienmēr esmu nokārtojis. Vienmēr arī esmu rūpējies par bērniem.

Otrs pārsteigums tad bija bijušās sievas neierašanās uz tiesu, tas bija tāds mazliet sirreāls. Un pēc tam trešais pārsteigums, kad pēc visu dokumentu iesniegšanas tiesā šī prasība tika atsaukta.

Tas tāds pietiekami interesants un pamācošs piedzīvojums," skaidroja Gorkšs.

Viņš piebilda, ka būtiskākais gan esot, ka šobrīd šī situācija palikusi vien par "stāstu" pagātnē.

Uz jautājumu, vai abi ir atrisinājuši savas attiecības, bijušais futbolists atbildēja: "Nu, tiesā es neesmu iesūdzēts vairāk."

Komentējot savu šā brīža attiecību statusu, Gorkšs apliecināja, ka ir brīvs vīrietis: "Nu, ziniet ko? Nav pateicīgs laiks attiecībām – tie divi metri un jāmazgājas visu laiku. Ja nopietni – šobrīd attiecību nav, steigas arī nav."

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu