Māra Upmane-Holšteine ar vīru samīlējās kapu kopšanas nometnē

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 5

Māra Upmane-Holšteine un Goran Gora ir viens no šarmantākajiem pašmāju mūziķu pāriem, kuri kopā ir jau ilgus gadus un audzina trīs bērnus. Taču vien retais zina, kā abi iepazinušies.

Upmane-Holšteine, viesojoties STV Pirmā! sarunu raidījumā "Kad viņas satiekas", atklāja, ka liktenīgā iepazīšanās notikusi Vācijā, “kapu kopšanas” nometnē. 

“Visi vienmēr domā, ka mēs satikāmies kaut kādā beksteidžā, nē – mēs satikāmies “kapu kopšanas” nometnē un skrubinājām krustiņus no sūnām," stāsta Māra.

Nometnē tolaik satikušies jaunieši no dažādām pasaules valstīm, un, tā kā atmosfēra bijusi ļoti sirsnīga, vairāku dalībnieku vidū uzplaukušas arī romantiskas jūtas. “Mēs nebijām vienīgais pārītis, bet bijām vienīgais pārītis, kas aizbrauca kopā uz vienu valsti. Un tajā brīdī es domāju – tas ir neticami, tas ir kolosāli!” atceras dziedātāja.

Tiesa, abi tolaik esot bijuši tik jauni, ka ātri vien attiecības “sabojājuši” un ilgu laiku viens ar otru nav pat runājuši. Taču pēc tam spējuši atkal atrast ceļu viens pie otra un baudīt laimīgu ģimenes dzīvi.

Kā notika abu saskatīšanās, uzzini video! 

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 5

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu