Grupa "Saldās sejas" un Igo pārvēršas par kaijām

TVNET
Igo
Igo Foto: publicitātes

Grupai “Saldās sejas” sadarbībā ar dziedātāju Igo tapusi dziesma “Maijā”, kas ir ikmēneša dziesmu projekta “12” turpinājums.

Dziesmas mūziku šoreiz kopīgi rakstījuši Tomass Kleins un Guntars Račs, bet dziesmas vārdus Račs un Igo. Ierakstu producēja Gints Stankevičs. Dziesma “Maijā” savu koncerta pirmatskaņojumu uz skatuves piedzīvos 22. maijā Igo jaunizveidotajā mākslas centrā “Ceplis” koncertā “Ceļam cepli”.

Guntars Račs: “Igo mūs uzaicināja piedalīties savā labdarības koncertā, tāpēc šķita loģiski, ka maija dziesma jāraksta sadarbībā ar viņu. Dziesmas stāsts ir par izlaušanos no četrām sienām un pārvēršanos kaijās. Tāda maza prātā jukšana. Uzrakstīju dziesmas vārdus un piedziedājuma melodiju, un tālāk jau palūdzu, lai dziesmu pabeidz Tomass Kleins. Galarezultātā vēl savu “repa” teksta daļu pierakstīja Igo, un sanāca lielisks kopdarbs. Manuprāt, viena no veiksmīgākajām šā projekta dziesmām uz šo brīdi.”

Igo: “Manā repertuārā nav daudz dziesmu par pavasari. Nu ir viena jautra! Tā tapusi laikā, kad daudz kas ir liegts. Ironija ir viens no veidiem, kā paskatīties uz notiekošo. Mans rečitatīva fragments ir kā atbilde vai turpinājums Guntara radītajam dziesmas tekstam. Tas tapa spontāni un viegli.”

Noklausies dziesmu "Maijā".

Par projektu

Albuma “12” ietvaros tapušas dziesmas – “Septembris”, kuru izpilda “Saldās sejas”, “Oktobris”, kas ierakstīta sadarbībā ar Jānis Stībeli un vokālo grupu “Karameles”, dziesma “Novembris”, kurā piedalās Aija Andrejeva, Ivo Fomins un Uldis Marhilevičs, dziesma “Decembris” ar grupas “Labvēlīgais tips” piedalīšanos, dziesma “Janvāris” ar grupu “Līvi”, liriskā “Februāris” ar vokālās grupas “4 tie” piedalīšanos, grupas “Saldās sejas” kaverversija Raimonda Paula un Alfrēda Krūkļa dziesmai “Mēs tikāmies martā” un sadarbībā ar Normundu Rutuli (Svilpis) un Mārtiņu Kanteru ieskaņotā dziesma “Aprīlis”. Visas dziesmas pieejamas populārākajos straumēšanas un lejupielādes portālos visā pasaulē, bet dziesmu videoklipi skatāmi YouTube.

Nepalaid garām!

Uz augšu