Puntulis: Kultūras sektoru jāturpina atbalstīt līdz ierobežojumu atcelšanai

TVNET/LETA
Puntulis: Kultūras sektoru jāturpina atbalstīt līdz ierobežojumu atcelšanai
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Kultūras ministrs Nauris Puntulis.
Kultūras ministrs Nauris Puntulis. Foto: Evija Trifanova/LETA

Šā brīža atbalsta mehānismi kultūras sektoram ir jāturpina līdz ierobežojumu atcelšanai, uzsvēra kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA). Ministra ieskatā atbalsta pasākumi jāsaglabā gan privātajam, gan publiskajam kultūras sektoram.

Kultūras ministra padomniece Inga Vasiļjeva informēja, ka Puntuļa ieskatā, ierobežojot kādas nozares darbību, valsts pienākums ir to kompensēt.

"Esmu pārliecināts, ka šāda atbildīga politika tiks turpināta līdz ierobežojumu atcelšanai, vienlaikus cerot uz iedzīvotāju atbildību un aktivitāti vakcinācijas procesā, kas ļaus iespējami drīz atgriezties arī kultūras dzīves pilnvērtīgai norisei. Līdz tam laikam, balstoties šī brīža epidemioloģiskā situācijā valstī, nozare, visticamāk, funkcionēs dažāda formāta pasākumos brīvdabā," akcentēja kultūras ministrs.

Jau vēstīts, ka Ministru prezidents Krišjānis Kariņš Ministru kabineta sēdē 20.aprīlī norādīja, ka valdībai jāsāk domāt par valsts atbalsta izbeigšanu Covid-19 krīzē skartajiem. Viņš atzīmēja, ka patlaban tiek atcelta virkne ierobežojumu, tāpēc ir pienācis laiks izvērtēt, cik daudz un kam turpināt sniegt valsts atbalstu.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu