"X Faktors" atgriežas! Izsludināta pieteikšanās jaunajai sezonai

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Foto: Darren Kane/Publicitātes

Jau rudenī pie TV3 skatītājiem atgriezīsies vērienīgākais muzikālais šovs pasaulē “X Faktors”. Dalībai šovā tiek aicināti muzikāli talanti no visas Latvijas, kuri ir gatavi uzdrīkstēties un piepildīt savu sapni par mūziķa karjeru.

Jau rudenī kanālā TV3 skatītājiem būs iespēja sekot līdzi tam, kā dzimst jaunas zvaigznes šovā “X Faktors”. Šovu vadīs tā līdzšinējais vadītājs mūziķis Markus Riva, savukārt dalībnieku sniegumu vērtēs profesionāla žūrija – grupas “Prāta Vētra” menedžmenta vadītāja Aija Auškāpa, grupas “Musiqq” dalībnieks Marats Ogļezņevs, grupas “Instrumenti” dalībnieks Reinis Sējāns un populārais mūziķis Intars Busulis.

Dalībai šovā tiek meklēti muzikāli talanti, kuri nebaidās uzdrīkstēties spert soli tuvāk savam sapnim. “X Faktors” dalībniekiem sniegs iespēju profesionāļu pavadībā attīstīt savas muzikālās prasmes, iemantot fanu un klausītāju atzinību, un iespēju cīnīties par veiksmīgu mūziķa karjeru.

Šova “X Faktors” muzikālā producente Maija Sējāne aicina: “Mēs gaidām katru, kurš grib būt uz skatuves, katru, kuram ir, ko teikt mūzikā, vārdos un ar savu personību. Mēs gaidām dalībniekus, kuri ir gatavi strādāt, mācīties un iedvesmoties no mentoriem, lai mēs, “X Faktora” veidotāji, kopā ar šīs sezonas dalībniekiem no jauna varētu parādīt – Latvijā ir talanti mūzikā!”

Atlasei aicināti pieteikties muzikālie talanti no visas Latvijas četrās kategorijās: puiši vecumā no 16 līdz 25 gadiem, meitenes vecumā no 16 līdz 25 gadiem, “25+”, kā arī vokālās grupas. Šova pirmā atlases kārta norisināsies slēgtā formātā, žūrijas komandai izvēloties tos dalībniekus, kuri tiks aicināti pierādīt savu talantu šova atlasē, kas norisināsies tiešsaistē.

Pieteikuma anketa pieejama šeit, un tā jāaizpilda līdz 12. jūnijam.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu