Eksotiskais Džo apgalvo, ka sirgst ar vēzi

Sejas.lv
Eksotiskais Džo apgalvo, ka sirgst ar vēzi
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Eksotiskais Džo
Eksotiskais Džo Foto: AFP/SCANPIX

"Netflix" dokumentālā seriāla "Tīģeru karalis" (Tiger King) zvaigzne Eksotiskais Džo vietnē "Twitter" nācis klajā ar bažām, ka viņam esot vēzis.

Eksotiskais Džo, kurš patlaban izcieš cietumsodu par pasūtījuma slepkavības mēģinājumu un vardarbību pret dzīvniekiem, vietnē "Twitter" 14. maijā publiskoja ierakstu, kurā apgalvo, ka saņēmis analīžu rezultātus, kas uzrāda augstu PSA (prostatas specifiskais antigēns) līmeni asinīs. Ja PSA līmenis asinīs ir paaugstinās, pieaug arī iespēja, ka ir saslimšana ar prostatas vēzi.

"Cietums ir atļāvis man veikt visas pārbaudes, lai noskaidrotu, kādā stadijā tas ir. Mans ķermenis ir noguris, es esmu zaudējis daudz svara, es vairs nespēju kontrolēt mutes čūlas, es vemju vairāk nekā es ēdu," sūrojās "tīģeru karalis".

Džo advokāts Džons Filips uzsver, ka "Netflix" zvaigznei nav apstiprināts vēzis, taču ārsti norāda, ka "viss par to liecinot".

Neilgi pēc sava paziņojuma publiskošanas, Eksotiskais Džo atklāja, ka viņam maija beigās un jūnija sākumā ir nozīmēta vizīte pie onkologa un urologa. 

Tāpat viņš uzsver, ka nevēlas, lai viņu žēlotu, bet gan pieprasa atbrīvošanu no cietuma, lai "varētu doties mājās saņemt pienācīgu medicīnisko palīdzību un pienācīgu ēdienu".

Atgādinām, ka "Netflix" seriāls "Tīģeru karalis" ieguva plašu atpazīstamību pērnā gada martā. Tas vēsta par Eksotiskā Džo dzīvi un sāncensību ar Kerolu Baskinu.

Baskina seriālā parādīta kā lielo kaķu - tīģeru, lauvu un citu savvaļas dzīvnieku aizstāve, taču pati nonākusi pretrunās, uzturot savu privāto zoodārzu, kurā ikvienam ir iespēja apraudzīt dzīvniekus.

Tāpat seriālā izteikts minējums, ka Baskina nogalinājusi un izbarojusi tīģeriem savu bijušo vīru.

"Netflix" seriāla "Tīģeru karalis" režisori ir Ēriks Gūdess un Rebeka Šeiklina.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu