Zināms, kādu summu izdevies saziedot Rūdolfa Plēpja rehabilitācijai

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Edgars Kalmēns TVNET

Aprīlī Latvijas Teātra darbinieku savienība (LTDS) ar fonda "Rampa A" starpniecību vērsās pie sabiedrības ar lūgumu ziedot līdzekļus aktiera Rūdolfa Plēpja redzes rehabilitācijai. Nu tapis zināms, cik liela summa saziedota. 

Izdevumam "Kas Jauns?" fonda "Rampa A" valdes priekšsēdētāja Anna Klēvere atklāj, ka līdz šim saziedoti vairāk nekā 14 tūkstoši eiro.

"Ziedojums uz šo brīdi ir četrpadsmit tūkstoši un divi simti divpadsmit eiro. Visi šie līdzekļi tiks novirzīti Plēpja redzes rehabilitācijai. Ņemot vērā, ka šis konkrētais ziedojums ir mērķziedojums, tas nevar tikt izlietots kādām citām vajadzībām, kā vienīgi Rūdolfa Plēpja redzes rehabilitācijai. Līdz ar to nauda nevar būt iztērēta ne dzīves apstākļu uzlabošanai, ne kādām citām vajadzībām, kuras nav saistītas ar konkrēto mērķi," sacīja Klēvere.

Plēpja meita Viktorija, kura uzņēmusies rūpes par tēvu, ir aizkustināta par sabiedrības atsaucību un atklāj, ka aktieriem tiekot veiktas dažnedažādākās procedūras, ar kuru palīdzību iespējams aktivizēt redzes nervu. Tāpat Viktorija izskata iespēju veikt acs nerva operāciju ārzemēs - Vācijā vai Maskavā. 

Jau vēstījām, ka aktieris Rūdolfs Plēpis 70. dzimšanas dienu sagaidīja bez acu gaismas. "Ārsti apgalvo, ka miris redzes nervs. Un tāda procedūra vēl nav izgudrota, lai to aizstātu vai atjaunotu," pērn paskaidroja Viktorija Plēpe.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu