Krīvēns par Strūberga skandālu: "Tas ir tik ļoti nopietni un atstās iedragājumu uz tik ilgu laiku"

Maija sākumā plašu rezonansi izraisīja joku repa grupas "Singapūras satīns" mūziķa Kristapa Strūberga sievas un divu bērnu mammas Mairitas Rosickas ieraksts vietnē "Twitter", kurā viņa paziņoja, ka aiziet no vardarbīgām attiecībām un lūdz sabiedrības finansiālu atbalstu. Nu par situāciju lakoniski izteicies Strūberga grupas biedrs Jānis Krīvēns.

Jau vēstījām, ka sākotnēji uz Mairitas apsūdzībām tika atbildēts no "Singapūras satīna" oficiālā "Twitter" konta. Grupa, nesagaidot paša Strūberga atbildi, norādīja, ka ir "stingri PRET jebkāda veida vardarbību, tieši tāpat kā stingri PRET apmelošanu un nepatiesas informācijas izplatīšanu". 

Nu grupas dalībnieks Jānis Krīvēns intervijā "Ieva" uz jautājumu, kā šī situācija "metusi ēnu" uz visu grupu, atbildēja:

"Tas ir tik ļoti nopietni un atstās iedragājumu uz tik ilgu laiku. To visu salabosim tikai vienīgi mēs paši ar laiku un ar darbiem."

Viņš uzsvēra, ka vairs nevēlas runāt par šo tēmu, norādot: "Mēs to visu uztveram daudz nopietnāk, nekā cilvēki domā. Tur vēl tiek iesniegti visi dokumenti, un tas nav joks. Jebkurā šķiršanās procesā bērni vienmēr ir absolūta prioritāte, šobrīd jādomā par viņiem. Mēs šādas apsūdzības uztveram ļoti nopietni. Viss, beidzam par šito."

Pilnu interviju ar Jāni Krīvēnu lasiet žurnāla "Ieva" jaunākajā numurā!

Uz augšu
Back