"Saldās sejas" izdod jau desmito mēneša dziesmu

Īpašie viesi – "Ducele" un Strazdiņš
TVNET
"Saldās sejas" izdod jau desmito mēneša dziesmu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Saldās sejas" izdod jau desmito mēneša dziesmu. Īpašie viesi – "Ducele" un Strazdiņš
"Saldās sejas" izdod jau desmito mēneša dziesmu. Īpašie viesi – "Ducele" un Strazdiņš Foto: publicitātes

Grupa "Saldās sejas", neskatoties uz visiem šā laika izaicinājumiem, turpina pildīt savu solījumu un katra mēneša pirmajā datumā publicē jaunu dziesmu.

Topošā albuma "12" ietvaros jūnija dziesma ir ierakstīta sadarbībā ar grupu "Ducele" un jauno dziedātāju un dziesmu autoru Edvardu Strazdiņu. Tā ir jau desmitā dziesma pēc kārtas, kura publicēta katra mēneša pirmajā datumā. Dziesmas mūzikas autors šoreiz ir viens no grupas "Ducele"līderiem Arnis Veisbārdis, bet vārdus sarakstījis Guntars Račs. Studijā to producējis Gints Stankevičs. Triecientempā ir tapusi arī dziesmas teksta video versija, kuru veidojis Kaspars Dvinskis (Dween Productions).

"Bija doma par pavisam citu dziesmu, taču to mums neizdevās realizēt, un es atcerējos, ka pirms laika Arnis man bija atsūtījis kādas savas dziesmas uzmetumu, ar domu, ka tā varētu noderēt “Saldajām sejām”, jo nebija īsti “Duceles” manierē. Laimīgā kārtā es par to dziesmu atcerējos un pāris dienu laikā nolēmām to realizēt, pieaicinot arī jauno un talantīgo dziesmu autoru un dziedātāju Edvardu Strazdiņu, kurš, ilgi nedomājot, piekrita izaicinājumam," tā Guntars Račs.

Video: Saldās sejas, Ducele un Strazdiņš "Jūnijs"

Albuma ietvaros tapušas dziesmas – “Septembris”, kuru izpilda “Saldās sejas”, “Oktobris”, kas ierakstīta sadarbībā ar Jāni Stībeli un vokālo grupu “Karameles”, dziesma “Novembris”, kurā piedalās Aija Andrejeva, Ivo Fomins un Uldis Marhilevičs, dziesma “Decembris” ar grupas “Labvēlīgais tips” piedalīšanos, dziesma “Janvāris” ar grupu “Līvi”, liriskā “Februāris” ar vokālās grupas “4 tie” piedalīšanos, grupas “Saldās sejas” kaverversija Raimonda Paula un Alfrēda Krūkļa dziesmai “Mēs tikāmies martā”, sadarbībā ar Normundu Rutuli (Svilpis) un Mārtiņu Kanteru ieskaņotā dziesma “Aprīlis”, un kopā ar Igo ieskaņotā dziesma “Maijā”. Visas dziesmas pieejamas populārākajos straumēšanas un lejupielādes portālos visā pasaulē.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu