Normunds Rutulis piedāvā vasarīgu deju mūzikas dziesmu

TVNET
Normunds Rutulis piedāvā vasarīgu deju mūzikas dziesmu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Normunds Rutulis un Exact
Normunds Rutulis un Exact Foto: publicitātes

Turpinot sadarbību ar ārvalsts producentiem, Normunds pārsteidz ar vasarīgu deju mūzikas dziesmu "Laika nav", kas tapusi sadarbībā ar dīdžeju un producentu Exact, kā arī tekstu autoru Guntaru Raču.

"Ar Exact kādreiz sadarbojāmies radio Spin FM dabstepa mūzikas vakaru veidošanā. Jau ilgāku laiku viņš piedāvā mūsdienu popmūzikas hitus, kas neslēpj viņa aizraušanos ar dubstep," preses paziņojumā raksta Rutulis. "Laikā, kad žanru sajaukums ir modē, arī Andrejs eksperimentē un ir radījis dziesmu, kuras vokālo daļu ieskaņot piedāvāja man. Šai dziesmai ir arī angļu, krievu un ukraiņu versijas. Taču no zināmiem Krievijas producentiem tika saņemts mājiens, ka tieši latviešu versija ir visskanīgākā. Lepojos ar mūsu kopdarbu un ceru, ka līdzīgas sajūtas pārņems arī latviešu deju mūzikas cienītājus. Vārdus dziesmai lūdzām sarakstīt Guntaru Raču. Un te tas ir!"

"Es kā mūzikas producents labprāt eksperimentēju un šogad nolēmu pamēģināt izveidot dziesmu latviešu valodā. Daudzi zina, ka vairākus gadus dzīvoju ārpus Latvijas, taču singla izdošanas priekšvakarā esmu atgriezies dzimtenē un uz palikšanu. Esmu pārliecināts, ka šis nav pēdējais eksperiments latviešu valodā un nav vienīgais darbs sadarbībā ar Normundu un Guntaru. Sastrādāties ar Latvijas šovbiznesa metriem man ir liels gods. Viņi ir augsti profesionāļi un sava aroda lietpratēji," tā Exact.

Noklausies dziesmu!

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu