Samanta Tīna atklāj vienu nodarbi, kurā sevi nekādi nevar iedomāties

FOTO: Ekrānuzņēmums

Samanta Tīna kameru priekšā atzinusies – viņai nekad nav bijuši tā sauktie zaļie pirkstiņi.

Lai gan Samantas mammai tomēr izdevās viņu “ievilkt” dārza darbos, Samanta to nedara ar lielu sajūsmu.

“Manas attiecības ar dārzu vienmēr ir bijušas uz JŪS – ar visiem trīs lielajiem burtiem. Es cienu tos cilvēkus, kuri ar to nodarbojas, taču tas nav mans aicinājums. Un nevis tāpēc, ka man ir manikīrs, šmanikīrs vai baigie aizspriedumi – es neesmu princese. Tas vienkārši nav mans, bet, nu, dzīvē jāiet uz priekšu, jālauž sevi,” stāsta dziedātāja.

Viņa godīgi atklāja – no dārza darbiem pašmāju zvaigzni neuzrunā pilnīgi nekas, un nav tādu lietu, kuras viņa labprāt darītu. “Protams, es arī esmu par to, ka ir daudz foršāk, ja tu piemājas dārziņā pats izaudzē savu gurķīti, tomātiņu, salātiņu. Šobrīd veikalos paskatoties, cik maksā mājsaimnieku produkcija, – tas ir kosmoss! Tie, kas nāk no Polijas un Spānijas, jau nav ne tomāts, ne gurķis. Tējas un visas šīs lietas no mammas dārziņa nonāk arī manās mājās,” komentēja slavenība.

Tāpat Samanta Tīna spriež – kādreiz mammai arī nepatika rosīties dārzā, un varbūt viņai ar gadiem arī radīsies šāda vēlme. Vairāk par Samantas piedzīvojumiem dārzā uzzini video!

Uz augšu
Back