Ģitārists Mārcis Auziņš izdod trešo studijas albumu "Lielā plūsma"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Mārcis Auziņš
Mārcis Auziņš Foto: publicitātes

Ģitārists Mārcis Auziņš izdod trešo studijas soloalbumu "Lielā plūsma", kurā apkopota jaunrade, kas tapusi pēdējo trīs gadu laikā.

"Pārdomas par laiku, telpu un esību ir iedvesmojušas mani trešajam soloalbumam, kam dots nosaukums "Lielā plūsma". Muzikālā materiāla pamatā ir iekšēji rezonējošas sajūtas un atklāsmes par visuma mūžam mainīgo dabu, neapturamo laika un notikumu ritumu un manu kā cilvēka un mūziķa lomu šinī procesā - “Lielajā plūsmā”. Es ticu, ka mana artava un loma bezgalīgā laika nogrieznī ir muzicēšana, komponēšana un koncertēšana. Mijiedarbībā ar klausītāju tas ir mana spēka, iedvesmas un motivācijas avots, kas nekad neapstāsies un liks atrasties pastāvīgā muzikālas izaugsmes virpulī," komentē Mārcis.

Joprojām nemainīgs paliek pirmajos divos albumos (“Viens” (2016) un “Aizrautība” (2019)) aizsāktais muzikālais koncepts, kurā visi skaņdarbi ierakstīti ar viena instrumenta - ģitāras palīdzību tieši tādā veidā kādā tie tiek izpildīti solo koncertos, tādējādi radot īpašu klātesamības sajūtu, klausoties albumu arīdzan ierakstā.

Video: Māris Auziņš stāsta par jauno albumu.

Jauno Mārča Auziņa mūzikas albumu var nopirkt platformā eKase.lv, Jāņa Rozes grāmatnīcās, mūzikas ierakstu veikalos un koncertu norises vietās.

"Lielā plūsma"
"Lielā plūsma" Foto: publicitātes

Albums pieejams arī populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs Apple Music, Spotify u.c.

Koncertprogrammā līdzās albumā iekļautajai jaunradei būs iespēja dzirdēt arīdzan īpaši koncertprogrammai tapušas ģitāras solo aranžijas skaņdarbiem no tādiem pasaules mūzikas smagsvariem kā The Beatles, John Lennon un Bobby McFerrin.

Tuvākie koncertprogrammas "Lielā plūsma" koncerti notiks

19. jūnijā Mālpils muižā

2. jūlijā Kalnmuižas pilī

17. jūlijā "Zeit" Līgatnē

24. jūlijā Mazmežotnes muižā

4. augustā Saldus kultūras paviljonā

www.marcisauzins.com

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu