Latvijas šlāgeraptaujā uzvar Mārtiņš Ruskis

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: publicitātes

12. jūnijā LTV tiešraidē tika noskaidrots dziesmu aptaujas “Latvijas sirdsdziesma” uzvarētājs.

Apkopojot skatītāju balsojuma rezultātus, par uzvarētāju kļuva Mārtiņš Kanters (agrāk Ruskis) ar kori “Anima” un grupu “Auļi”, izpildot dziesmu “Valodiņa”.

Par šo godu 2020./2021. gada sezonā cīnījās 15 dziesmas.

Skatītāju balsojumā 15. vietā ierindojās Aigariņa izpildītā dziesma “Tikai sirds”, 14. vietā – Annas Dribas dziesma “Laulības gredzens”, 13. vietā – grupas “Lauku Muzikanti” kompozīcija “Mākoņi balti un rozes”, 12. vietā – Kaspara Antesa dziesma “Man tevis pietrūkst”, 11. vietā – Māsu Legzdiņu izpildītā “Tikai tev”. Fināla 10. vietā ierindojās Loreta un Lūsis ar dziesmu “Laiks ir laime”, 9. vietā – Viktors Tilčiks ar kompozīciju “Kā kuro reizi”. 8. vietā skatītāji iebalsoja Beātes Melderes un Silvestra Lorenca izpildīto melodiju “Liedaga promenāde”, aptaujas 7. vietā ierindojās grupa “Zeļļi” un Eva Grāvele ar lirisko dziesmu “Baltais jasmīns”, 6. vietā – grupa “Kantoris 04” ar skaņdarbu “Skaistākie mirkļi”, 5. vietā – Kaspara Markševica un Sabīnes Berezinas izpildītā dziesma “Neatstāj mani rudenī”, 4. vietā – grupas “Rumbas Kvartets” kompozīcija “Nāk nakts”. Finālā godpilno trešo vietu ieguva Jānis Moisejs un Ieva Sutugova ar dziesmu “Bērnu dienas”, otro – Ainars Bumbieris ar kompozīciju “Baltie ziedi”. 

“Piektā "Sirdsdziesmas" sezona bija koša un bagāta – dzirdējām gan skanīgus šlāgerus, gan himniskas dziesmas! Skatītāji vienmēr novērtē klasiskās vērtības, bet priecē, ka šosezon mūsu raidījumā un pie Latvijas mūzikas debesīm iemirdzējās arī jauni mūziķi,” izteicās raidījuma vadītāja Velga Vītola.

“Latvijas sirdsdziesmas” fināla raidījumā vadītāji Guntis Skrastiņš un Velga Vītola kopā ar mūziķiem ceļoja pa skaistākajām Latvijas pilīm. Tiešraidē no LTV studijas finālistu sveicieni tika nodoti skatītājiem. Koncertā izskanēja ne vien visas finālā iekļuvušās dziesmas, bet arī viesu – grupu “Galaktika” un “Dakota”, kā arī Sandra Sproģa, Māra Blāzes, Inetas Rudzītes un Tihovsku ģimenes izpildītie skaņdarbi.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu