Stricka villas dārzā atzīmēs komponista Imanta Kalniņa 80. jubileju

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums

Apturi mani - Ezeri, Kristīne Pāže, Rūdolfs Macats from Piena svētki on Vimeo.

Ar koncertiem K.K. fon Stricka villas dārzā 26., 27. un 28. jūlijā tiks atzīmēta komponista Imanta Kalniņa 80. jubileja.

Koncertu programmā iekļautas gan populāras, gan mazāk zināmas komponista dziesmas, kuru aranžijas veidos grupa "Ezeri" sadarbībā ar mūziķiem Rūdolfu Macatu un Kristīni Pāži.

Kā solisti koncertos uzstāsties Olga Rajecka, Ainars Mielavs, Asnāte un Aurēlija Rancānes, Kristīne Pāže un Miķelis Putniņš.

"Es esmu mūzika," tā saka komponists Imants Kalniņš, kurš ir viena no nozīmīgākajām latviešu kultūras ikonām. Komponists sacerējis simfonisko, vokāli simfonisko mūziku, instrumentālo kamermūziku un rokmūziku, kā arī mūziku filmām un teātra izrādēm. Imanta Kalniņa Ceturtā simfonija iekļauta Latvijas Kultūras kanonā, savukārt citi komponista skaņdarbi iekļauti Latviešu Vispārīgo dziesmu un deju svētku repertuārā.

Koncerti norisināsies 2021. gada 26., 27., 28. jūlijā K.K. fon Stricka villas dārzā, ieeja no plkst. 18:30, koncerta sākums plkst. 19:30. Pirms koncerta un koncerta laikā darbosies fon Stricka villas vasaras terases bārs. Biļetes uz koncertiem pieejamas aula.lv

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu