63 gadu vecumā mūžībā devies šlāgermūziķis Gunārs Meijers

TVNET
63 gadu vecumā mūžībā devies šlāgermūziķis Gunārs Meijers
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Gunārs Meijers
Gunārs Meijers Foto: facebook.com/liga.dzelmane

63 gadu vecumā mūžībā devies šlāgerdziesmu izpildītājs un kaislīgais hokeja fans Gunārs Meijers, liecina viņa meitas Līgas Dzelmanes publiskotā informācija sociālajos tīklos. 

"Ar dziļām skumjām paziņojam, ka 2021. gada 17. jūnijā 63 gadu vecumā mūžībā devies Latvijas skatuves mūziķis, Vīrs, Tēvs, Vectēvs un Vecvectēvs Gunārs Meijers. Par Gunāra Meijera izvadīšanu informācija sekos," teikts paziņojumā.

Jūnija sākumā Meijers žurnālam "Privātā Dzīve" atklāja, ka piedzīvojis infarktu. "Man [hokeja] čempis beidzās otrdien. Īstenībā smagi beidzās. Ar slimnīcu! Varbūt nekas ļoti nopietns, ja tagad paskatās no malas, bet dakteri teica, ka esmu infarktiņu pārcietis. Bija tāds mikroinfarkts. Tik ļoti sanervozējos, ka Latvija netika ceturtdaļfinālā... Tā nu sanāca atkal slimnīcā pabūt," izdevumam atklāja Meijers.

Savukārt pērn fonds "Līdzskaņa" aicināja mūziķim ziedot līdzekļus "plaša spektra medicīniskai palīdzībai, specializētiem medikamentiem un rehabilitācijai".

2020. gada izskaņā iznāca divas Gunāra Meijera grāmatas – autobiogrāfiskā grāmata "Lāčplēša ielas meitene" – tajā apskatītas mūziķa gaitas no bērnības līdz mūsdienām, un dziesmu grāmata, kurā apkopotas 128 dziesmas.

Par Gunāra Meijera izvadīšanu informācija sekos.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu