Tiesa noraida Britnijas Spīrsas lūgumu atcelt tēva aizbildniecību

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Džeimijs un Britnija Spīrsi
Džeimijs un Britnija Spīrsi Foto: AP/Scanpix

Losandželosas tiesa noraidījusi dziedātājas Britnijas Spīrsas advokātu lūgumu izbeigt tēva aizbildniecību pār popzvaigzni, vēsta ārvalstu mediji.

Tiesas lēmums ir saistīts ar dziedātājas aizstāvju iepriekšējo lūgumu, un tajā nav ņemta vērā liecība, ko Britnija Spīrsa sniedza jūnija izskaņā.

2020. gada novembrī tiesnese Brenda Penija Britnijas Spīrsas aizbildniecībā iekļāva privāto finanšu pakalpojumu firmu "Bessemer Trust".

Pēc tam Spīrsas advokāti pieprasīja izslēgt dziedātājas tēvu Džeimiju Spīrsu no viņas aizbildniecības. Šis iesniegums ticis noraidīts.

Jau vēstījām, ka 23. jūnijā Britnija Spīrsa pirmo reizi pēc divu gadu klusēšanas stājās tiesas priekšā, pieprasot izbeigt aizbildniecību.

Viņa norādīja, ka jutusies spiesta uzstāties, viņai netika piešķirts nekāds privātums un viņai lika lietot pretapaugļošanās zāles, dzert citus medikamentus un apmeklēt terapijas sesijas pret viņas gribu.

Spīrsas tēvs kopš 2008. gada kopā ar advokātu Endrjū Valletu bija bijis viņas aplēstā 60 miljonu dolāru īpašuma pārraudzītājs. Pēc advokāta atkāpšanās 2019. gadā Spīrss bija vienīgā atbildīgā persona par meitas finanšu uzraudzību, līdz tiesnesis Penijs 2020. gada novembrī iecēla otru pārraugu.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu