Marta izdod debijas albuma "deluxe" versiju, publicē jaunu singlu

TVNET
Marta izdod debijas albuma "deluxe" versiju, publicē jaunu singlu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Marta
Marta Foto: publicitātes

Trešdien, 14. jūlijā pirmizrādi piedzīvo pašmāju mūziķes Martas (Marta Grigale) "deluxe" albums ar nosaukumu "Lietas, kas joprojām notiek manā galvā". Tajā ir publicētas ekskluzīvas singlu versijas no izpildītājas 2020. gada rudenī klajā laistā albuma.

"Es vēl nebiju gatava šim albumam pielikt punktu un doties tālāk, tomēr bija pienācis laiks izdot jaunu mūziku. Kopā ar producentu DJ Rudd radīju "Lietas, kas joprojām notiek manā galvā" kā pateicību klausītājiem un skaistu nobeigumu "Lietu" stāstam," izjūtās dalās Marta.

Līdzās pērn izdotā albuma “Lietas, kas notiek manā galvā” oriģinālā ieraksta deviņām dziesmām, “deluxe” izdevumā iekļauta klausītāju iemīļotā dziesma “Drāma” jaunās skaņās (ar mūziķa Tambura Pesto līdzdalību), dziesmas “Atkal tu” akustiskā versija, jau iepriekš izdotais singls "Prom" (ar dziedātāju Patrišu), kā arī divas pavisam jaunas kompozīcijas: "Atpakaļ uz priekšu" un "Dejot".

"Abas jaunās dziesmas man šķiet ļoti pacilājošas un sezonai atbilstošas. "Atpakaļ uz priekšu" turpina ilgošanās un sapņošanas tēmu, bet "Dejot" ir dziesma, kas uzmundrinās, kad pašam šķiet, ka nekas neizdodas," stāsta mūziķe. 

Vasarīgajam singlam "Atpakaļ uz priekšu" sadarbībā ar mākslinieku Emīlu Trauliņu un stilisti Sintiju Selicku uzfilmēts košs videoklips, savukārt “Dejot” teksta video Marta izveidojusi pati.

Albums "Lietas, kas joprojām notiek manā galvā" pieejams izplatītākajās mūzikas straumēšanas vietnēs (Spotify, Apple Music, YouTube u.c.).

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu