“Baltic Pride” noslēguma koncertā – ansis, BDM, MARTA un daudzi citi

TVNET
“Baltic Pride” noslēguma koncertā – ansis, BDM, MARTA un daudzi citi
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Foto: Publicitātes foto

7. augustā plkst. 15.00 ar muzikālu pasākumu “Celebrate With Pride” noslēgsies “Baltic Pride” jeb Baltijas Praids. Uz skatuves kāps populāri mūziķi – ansis, “Bad Habits”, “Franco Franco” un MARTA, kā arī pirmo reizi publiski uzstāsies noslēpumainā repere BDM. Tāpat gaidāmi arī citi pārsteigumi.

Pasākuma apmeklētājiem Alises Zariņas un Roja Rodžera vadībā būs iespēja baudīt saviesīgu atmosfēru, dažādus pārsteigumus, organizatoru un viesu uzrunas un iemīļotu mūziķu uzstāšanos. Gan noslēguma koncertu, gan citas Praida norises ikviens varēs vērot TVNET.LV tiešraidē.

“Šogad būšu Praidā, lai parādītu personīgi savu un savas ģimenes atbalstu.

Neieslīgstot demagoģijā par tādiem subjektīvi interpretējamiem jēdzieniem kā mīlestība un bailes — visu cieņu katram, kas veltījis laiku, lai pasekotu līdzi seksualitātes vēsturei un arī mūsdienu pētījumiem un statistikai, lai vismaz racionāli, neemocionāli censtos saprast to, kāpēc Praids radās, kam tas ir nepieciešams un kāds no tā ir labums. Ņemot vērā, ka daudzi no mums piedzima valstī, kurā "neeksistēja sekss", tas nav maz,” par dalību “Baltic Pride” noslēguma koncertā saka reperis ansis.

Pirmā publiskā uzstāšanās gaidāma noslēpumainajai hip hop izpildītājai BDM, kura uz Latvijas repa skatuves skaļi sevi pieteica šī gada sākumā un nu gatavojas debijas albuma prezentācijai, kas gaidāma 27. jūlijā.

“Pandēmijas laiks mums visiem ir bijis izaicinošs, dažādiem pārbaudījumiem bagāts, tāpēc patiešām priecājos, ka beidzot atkal varam visi tikties klātienē un svinēt dažādību. Maldās tie, kuri domā, ka dzīvē viss ir tikai melns vai balts, dzīve un mēs visi esam kaut kur pa vidu. Par to runāju arī savās dziesmās, un pāris no tām izskanēs arī uz “Baltic Pride” skatuves,” atklāj BDM.

“Varu atzīties, ka agrāk īsti nesapratu, kāpēc Praids ir vajadzīgs. Uzskatīju, ka katrs taču var dzīvot, kā vēlas, un “mani tas neskar”. Tomēr, vairāk iedziļinoties situācijā un apzinoties, ar kādām problēmām un netaisnībām katru dienu saskaras LGBT+ cilvēki, man ir pilnīgi skaidrs, ka svarīgi ir gan atbalstīt Praidu, gan paust savu atbalstu arī ikdienā.

Tas ir tikai cilvēcīgi!” tā par dalību Praida koncertā saka MARTA.

“Baltic Pride” noslēguma koncerts tiks organizēts, ievērojot visus valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus. Tāpēc pasākumu klātienē varēs apmeklēt personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai pārslimojušas Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā, pie ieejas uzrādot personu apliecinošu dokumentu un derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu.

Praida tiešraidi un koncertu “Celebrate with Pride” varēs skatīties arī atsevišķās Rīgas kafejnīcās un bāros, kur tiešraide tiks translēta jau no plkst. 12.30. Viesus gaidīs “Tu jau zini, kur”, “Labietis” un “Aussie Pub”. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, kopā skatīšanās rīkotāji paši noteiks, kā tiek organizēta skatītāju plūsma.

“Baltic Pride” katru gadu notiek kādā no trim Baltijas valstīm. 2021. gadā tas norisināsies Latvijā, turklāt pirmo reizi absolūti unikālā formātā – kā krāšņs tiešraides pasākums, kas

tiks translēts TVNET.LV. “Baltic Pride” organizatori aicina ikvienu atbalstītāju un interesentu šī gada pasākuma norisi vērot tiešraidē,

radot svētku noskaņu savās mājās un draugu lokā.

“Baltic Pride 2021” notiek, pateicoties galveno partneru Swedbank un TVNET GRUPA atbalstam, kā arī ar “Printful”, “Twitter”, Flandrijas reģiona, Nīderlandes valdības, “Hanzas perona”, ANO Bēgļu aģentūras, “Skrivanek”, “Accenture”, “SexyStyle”, “Satori”, saldējuma “Ben & Jerry’s”, Francijas vēstniecības un daudzu citu atbalstu.

“Baltic Pride” 2021 organizē LGBT un viņu draugu apvienība “Mozaīka” sadarbībā ar “Huligan”, VUCA, “Rozenbauma un māsas” radošajām komandām, Kaņepes kultūras centru un “Ascendum”.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu