Arī reģiona teātros izrādes varēs apmeklēt tikai vakcinējušies

TVNET/LETA
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Valmieras vasaras teātra festivāls
Valmieras vasaras teātra festivāls Foto: valmierasfestivals.lv

Arī reģionālajos teātros izrādes varēs apmeklēt tikai vakcinējušies vai Covid-19 pārslimojuši skatītāji, apliecināja abu teātru pārstāvji.

Valmieras teātra sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste Marta Cekule pastāstīja, ka teātra iekštelpās izrādes varēs apmeklēt tikai vakcinējušies vai Covid-19 pārslimojuši skatītāji.

"20. augustā un 21. augustā izrāde "Inišmoras leitnants" notiks pilsētvidē, tādēļ to varēs noskatīties ne tikai vakcinējušies vai Covid-19 pārslimojuši skatītāji, bet arī skatītāji, kuriem būs negatīvs tests," stāstīja Cekule.

Viņa piebilda, ka vairāk nekā 90% teātra darbinieku ir vakcinējušies.

Arī Liepājas teātra direktors Herberts Laukšteins uzsvēra, ka izrādes varēs skatīties tikai tie cilvēki, kuri uzrādīs vakcinācijas pret Covid-19 sertifikātu vai arī jau ir pārslimojuši. Cilvēki, kuriem ir negatīvs tests, izrādes skatīties nevarēs.

Liepājas teātra direktors Herberts Laukšteins
Liepājas teātra direktors Herberts Laukšteins Foto: Ieva Leiniša/LETA

Viņš stāstīja, ka Liepājas teātrī ir vakcinējušies 93% darbinieku. Tie darbinieki, kuri nav vakcinējušies strādā atsevišķās telpās, lai viņu gaitas ikdienā nekrustotos ar vakcinētajiem.

Daugavpils teātra pārstāve Janīna Ivanova pastāstīja, ka teātris jauno sezonu plāno sākt septembra otrajā pusē. Patlaban esot plānots, ka izrādes varēs apmeklēt skatītāji, kuri ir vakcinējušies pret Covid-19 vai arī to pārslimojuši. "Viss būs atkarīgs no epidemioloģiskās situācijas. Ja tā uzlabosies, tad varētu pārskatīt arī drošības pasākumus," sacīja Ivanova.

3. augustā būs pirmā darbinieku kopsapulce, kurā būs precīzi zināms, cik daudz darbinieku ir vakcinējušies un kā tiks organizēts turpmākais darbs.

Jau vēstīs, ka gan Latvijas Nacionālais teātris, gan Dailes teātris paziņojuši par to, ka izrādes klātienē varēs skatīties cilvēki, kuri ir vakcinējušies pret Covid-19 vai arī to pārslimojuši.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu