Grupa "Sudden Lights" izdod dziesmu un aicina uz koncertu

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Sudden Lights"
"Sudden Lights" Foto: Martins Zilgalvis

Poproka grupa "Sudden Lights" laiž klajā trešo singlu no gaidāmā studijas albuma. "Siltas vasaras ēnā" ir dziesma par vasaru, par ilgošanos un mīlestību.

Singls turpina grupas līdzšinējos iesāktos skaņas meklējumus, apvienojot mūsdienīgu indie stilistiku ar dažādu citu mūzikas stilu elementiem un atsaucēm. Dziesma tapusi kā skaņu celiņš aizvadītajai vasarai, vēstot par piedzīvoto, sajusto un ilgoto. Grupas solists Andrejs Reinis Zitmanis par dziesmu stāsta: "Dziesmas atslēgas frāzē vēlējos ietvert neizprotamo nostalģisko sajūtu, kas pārņem, vasarai tuvojoties izskaņai. Dziesma ir par ilgošanos, kas nekad nebeidzas. Paiet viena vasara, un mēs gaidām nākamo."

Grupas ģitārists Kārlis Matīss Zitmanis skaidro: "Dziesmas aranžējumā esam atteikušies no eksperimentiem un elektronikas, lielu nozīmi piešķirot ģitārām un atgriežoties pie vienkāršības. Šis singls, manuprāt, ir grupas skanējuma esence."

Dziesmas videoklips šoreiz radīts, izmantojot grupas mūziķu pašu iemūžinātos aizkadra brīžus no aizejošās vasaras, notikušajiem koncertiem, no radošā procesa un grupas ikdienas dzīves.

Grupa līdz šim izdevusi divus albumus un vairākus veiksmīgus singlus, kas iekļuvuši radio staciju topu virsotnēs. Grupa singla iznākšanu ieplānojusi nosvinēt ar koncertu kultūrbārā “Balodis”. Koncerta sākums plkst. 20.00, un tas paredzēts apmeklētājiem ar derīgiem vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem. Biļetes pieejamas aula.lv.

Noskaties video "Siltas vasaras ēnā".

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu