Laurim Reinikam nākas atvainoties kaimiņiem par slavenas influenceres izdarībām

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 11
Foto: Ekrānuzņēmums

Šova "Četri uz koferiem" jaunā sezona sākusies ar draudiem izsaukt policiju. 

Lai izbaudītu Grieķijas viesmīlību un aplūkotu tūristu iecienītākās apskates vietas, pirmie ar šovu "Četri uz koferiem" ceļā pošas mūziķis un raidījumu vadītājs Lauris Reiniks, šova "Slavenības. Bez filtra" personība Magone Šutoviene, slavenā influencere Laura Ķīse jeb Laurlācis un restorāna "Hercogs" vadītājs Andris Rūmītis.

Šova pirmā sērija, kas pie 360T skatītājiem nonāca 4. septembrī, iesākas ar to, ka Laurlācim bija jāparūpējas par kompānijas nogādāšanu Rīgas lidostā.

Pēc Magones "ielādēšanas mašīnā" Laura piecos rītā ieradās Laura Reinika, pie viņa mājas skaļi atskaņojot grupas "ABBA" dziesmu "Mamma Mia", par ko no kaimiņiem saņēma draudus izsaukt policiju.

"Paldies dievam, ka mani kaimiņi nezina, kas tas ir un kam par godu... es ļoti atvainojos visam "Panorama Plaza" kompleksam un garāmejošajiem cilvēkiem piecos no rīta," nosaka Reiniks.

Šo dziesmu influencere bija izvēlējusies tāpēc, ka kinolente "Mamma Mia" un tās turpinājums ir uzņemts saulainajā Grieķijā.

Kā jau ziņots, katram no četrotnes ir viena diena, lai pārsteigtu ceļabiedrus. Kura no slavenībām ceļabiedrus priecēs ar visinteresantāko izklaides programmu, gardākajiem ēdieniem un emocijām piepildītāko dienu? Kuri divi no viņiem izpelnīsies iespēju doties jau nākamajā "Četri uz koferiem" tūrē? Smiekli, pārpratumi, lieliska kompānija un aizraujošas dēkas - tas viss skatītājus gaida šova jaunajā sezonā!

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 11

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu