Kambalas kundze mēnesī tēriņiem atvēl 10 000 eiro

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 13
Foto: instagram/lukisa04

Bijušā basketbolista Kaspara Kambalas sieva, uzņēmēja Olga Kambala, viesojoties STV Pirmā! sarunu raidījumā "Kad viņas satiekas", atklāja, kādu summu katru mēnesi atvēl tēriņiem. 

Kambalu pāris apprecējās šā gada pavasarī, un daudzās lietās vēl abiem jāpieslīpējas. Piemēram, tā bijis ar naudas jautājumu. Lai gan sieva arī strādā, tieši vīrs ir galvenais iztikas pelnītājs ģimenē. "Lai viņš strādā un pelna naudu, bet es parūpēšos, lai mums mājās viss ir kārtībā.

Es neeju pie viņa un neprasu naudu, jo uzskatu, ka tā viņam jādod labprātīgi.

Taču viņš vienkārši prasa, cik vajag, un nesaprot mājienus, kad, piemēram, saku, ka "Zara" ir atlaides. Mēs pat strīdējāmies par to, jo teicu, ka pati varu visu atļauties. Vienkārši jānosauc summa. Bet es esmu pārkāpusi tam pāri," viesojoties STV Pirmā! sarunu šovā "Kad viņas satiekas", smejas Olga Kambala.

Uz jautājumu, cik mēnesī izmaksā viņas luksusa dzīve - treniņi, vaksācija, drēbes, kosmētika, manikīrs, pedikīrs, plastiskā ķirurģija, īres dzīvoklis klusajā centrā - Olga atbildēja, ka

pašam minimumam vajagot ap desmit tūkstošiem eiro.

Tāpat trīs bērnu māmiņa atklāja, ka pirms gada bija absolūti pret kopīgiem bērniem ar Kasparu, taču tagad apsver šo jautājumu - iespējams, pēc pieciem gadiem? Jau ir padomā arī vārdiņš - Kosmoss.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 13
Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu