Evija Vēbere laiž klajā jaunu video - pirmo vēstnesi no jaunā albuma

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 12
Evija Vēbere
Evija Vēbere Foto: publicitātes

Evija Vēbere piedāvā dziesmu "Ir ļoti" un piesaka otro solo albumu "KĀ".

Dziesma ir pirmais vēstnesis gaidāmajam albumam, kurš klajā nāks jau 16. septembrī. Dziesmai radīts sajūtu mūzikas video, kura autores ir dvīņu māsas Sasha un Sonja Komarovas.

"Dziesma ir viena no manām vismīļākajām dziesmām, kuru esmu ietērpusi siltā, reizē auksti nostalģiskā skaņu kažociņā. Šī dziesma, tāpat ieraksts Evija Vēbere piedāvā dziesmu "Ir ļoti" un piesaka otro solo albumu "KĀ", ir mana aizvadītā gada, rūpīgi izkristalizēts, sajūtu izklāsts," preses paziņojumā raksta Vēbere. "Mūzikas video filmēšana bija ļoti iedvesmojoša un sirsnīga. Esmu bezgala pateicīga par satikšanos ar Sonju, Sašu un Diānu. Šīs skaistās būtnes savu pasaules skatījumu spēj ietērpt pasakainos kadros."

“Video estētika ir balstīta uz bērnības atmiņām. VHS, rotaļlācis un leļļu māja priekš mums rada vēlamo nostalģijas sajūtu, kura ir salda un nedaudz skumja reizē. Iedvesmojoties no Evijas skaistās dziesmas, mēs vēlējāmies radīt pasauli, kurā šīs sajūtas dzīvo," komentē māsas Komarovas.

Noskaties video.

"KĀ" būs Evijas Vēberes ceturtais studijas albums. 2018. gadā, mūziķe izdeva savu pirmo solo ierakstu latviešu valodā "Sirdsbūt". Albums darināts uz visdažādākajiem sintezatoriem. "Sirdsbūt" tika atzīts par 2019. gada alternatīvās un indie mūzikas albumu, mūzikas ierakstu gada balvā “Zelta mikrofons” 2015. gadā Evija Vēbere ar duetu "Howling Owl" publicēja ierakstu "Dance for Common Sense". 2014. gadā debitēja ar ierakstu "Dream Whispers".

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 12

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu