Zināms, kurš nomainīs Lauri Lizbovski TV3 sporta ziņās

Jānis Pakalns FOTO: publicitātes

Mediju grupa TV3 Group informē, ka TV3 Ziņu komandai pievienojas jauns sporta ziņu vadītājs – Jānis Pakalns, kurš skatītājus otrpus ekrānam uzrunās jau 18. septembrī.

Līdz šim Jānis ir strādājis kā futbola un UFC komentētājs kanālā TV3 Sport, komentējot arīdzan Eiropas čempionāta futbolā – EURO 2020 spēļu tiešraides kanālā TV6 šī gada vasarā. Futbols Jānim bijis sirdij tuvs jau kopš bērnības un spēlē to joprojām, savukārt hobija līmenī viņš aizraujas vēl ar citiem sporta veidiem.

“Sporta ziņas man vienmēr ir asociējušās ar bērnību, kad vēl nebija internets, un vakara ziņas bija vienīgā vieta, kur uzzināt spēļu rezultātus un noskatīties kādu spēļu fragmentu. Pirms četriem gadiem, kad tikko biju sācis savu komentētāja karjeru, es pirmo reizi iedomājos, ka mana vieta varētu būt sporta ziņu studijā un man ir liels prieks, ka šis sapnis ir īstenojies. Esmu priecīgs pievienoties Tomam Prāmniekam un Kasparam Dvinskim, ar kuriem kopā esam sastrādājušies arī TV3 Sport.

Kā zināms, Pakalns stājas ilggadējā sporta ziņu moderatora Laura Lizbovska vietā. "Mans 25 gadu gājums televizorā izbeidzas ar 31. augustu. TV3 mani nomaina. Paldies par 20 mēnešiem darba. Visiem, kuri man palīdzēja un atbalstīja, - milzīgs paldies! Katrā ziņā bija interesanti!" par atbrīvošanu no darba vietnē "Twitter" pavēstīja Lizbovskis. 

Uz augšu
Back