"Eagles Of Death Metal" koncerts pārcelts uz maiju

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Grupa "Eagles Of Death Metal"
Grupa "Eagles Of Death Metal" Foto: publicitātes

Koncertzālē "Palladium" 7. aprīlī bija paredzēts amerikāņu rokgrupas "Eagles Of Death Metal" koncerts, tomēr tas ir pārcelts uz 22. maiju, liecina informācija "Palladium" tīmekļvietnē.

Mājaslapā norādīts, ka grupas plānotā Eiropas koncertturnejas "The 24th Anniversary Tour" norise tiek pārplānota spēkā esošo ceļošanas un pulcēšanās ierobežojumu dēļ.

Eagles Of Death Metal aizsākās kā divu labāko draugu Jesse Hughes un Josh Homme blakusprojekts, kas attīstījās par globāla mēroga koncertējošu grupu. Neskatoties uz grupas nosaukumu, Eagles Of Death Metal nav smagā metāla grupa. Grupas izpildījums ir, sākot no garāžroka un alternatīvā roka līdz pat elementiem no blūzroka, pankroka un glamroka. Grupas bundzinieks Josh Homme zināms arī kā viens no spēcīgās rokgrupas Queens of the Stone Age līderiem.

Kopš grupas dibināšanas Eagles Of Death Metal ir izdevuši četrus studijas albumus, devušies koncertturnejās kopā ar The Distillers, The Strokes, Guns N’ Roses, Placebo, kā arī radījuši neskaitāmas dziesmu kaverversijas no dažādu žanru māksliniekiem: AC/DC, David Bowie, Kiss, Pixies, The Ramones, George Michael, Cat Stevens u.c.

Eagles Of Death Metal debijas albums Peace Love Death Metal tika izdots 2004. gada martā. Tas izpelnījās lielu uzmanību no Amerikas televīzijas reklāmdevējiem, un grupas albuma dziesmas tika izmantotas tādu lielo kompāniju kā Nissan Motors, Wendy's un Microsoft reklāmas klipos. Grupas otrais albums Death By Sexy tapa vien astoņu dienu laikā un tika izdots 2005. gada rudenī.

Albuma tapšanā iesaistījās tādi mākslinieki kā Jack Black, Brody Dalle, Mark Lanegan un Joey Castillo.

Trešais albums Heart On pie klausītājiem nonāca 2008. gada rudenī un bija vēl spēcīgāks veikums nekā grupas pirmie divi izdotie albumi. Ceturtais studijas albums Zipper Down tika izdots pēc septiņu gadu pārtraukuma un tika atzinīgi novērtēts mūzikas kritiķu vidū kā izklaidējošs rokenrols.

Eagles Of Death Metal koncertu Rīgā iesildīs Bones UKGrammy nominētā rokgrupa no Londonas. Grupas debijas albums Bones UK iznācis vien nesen, bet uzreiz saņēma atzinīgu novērtējumu. Katra albuma dziesma ir bijusi kā iespēja izteikt savu viedokli ar pilnīgu brīvību, un tas ir rezonējis ar klausītājiem. Albumā tiek aktualizēts viss, sākot no skaistumkopšanas industrijas kompleksiem līdz toksiskai vīrišķībai.

Varētu šķist, ka Bones UK ir jau diezgan tālu ar savu veikumu, bet ir viegli saredzēt, ka šīs meitenes vēl tikai sāk savu ceļu uz mūzikas virsotnēm.

Atgādinām, ka 2015. gadā Eagles Of Death Metal uzstājās Parīzes Bataclan teātrī, kur koncerta laikā tika piedzīvota viena no asiņainākajām teroristu apšaudēm.

Foto: "Eagles of Death Metal" apmeklē "Bataclan" koncertzāli Parīzē.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu