Popmūzikas princeses Britnijas Spīrsas saknes meklējamas Kentvudā - mazā Luiziānas štata pilsētiņā. Kentvudas vietējā muzejā ierīkota gluži vai svētnīca pilsētas slavenākajai iedzīvotājai. Tā ir viena no retajām vietām, kas joprojām ir atvērta starp pamestajām un iznīcinātajām mājām. Šī agrāk bijusi bēru māja.
Muzejā joprojām mājo sēru sajūta, neraugoties uz Kentvduas vēstures un kultūras muzeja kuratores Feijas Geringeres centieniem. Viņa ir arī Britnijas vecāku laba draudzene. Feija atklāj, ka taisījusi matu lentes, kuras mazajai Britnijai sēja matos pirms uzstāšanās.
Muzejā izstādīti eņģeļa spārni, kurus Britnija izmantoja 2011. gada “Femme Fatale” tūres laikā, kā arī iestiklota dziedātājas pusaugu gadu guļamistabas replika.
Muzeja kuratore vēlas uzsvērt Britnijas un viņas vecmāmiņas Emmas Džīnas Spīrsas (1934-1966) vizuālo līdzību. Vecmāmiņa izdarīja pašnāvību 31 gada vecumā, uz sava dēla-zīdaiņa kapa 1966. gada maijā.
“Šai nāvei bija milzīga ietekme uz visu ģimeni, jo īpaši Džeimiju,” saka Geringere, pieminot Spīrsas tēvu Džeimiju Spīrsu.
Geringere, gluži tāpat kā daudzi citi šīs mazpilsētas iedzīvotāji (Kentvudas pilsētas populācija ir aptuveni 2100), ir šokēti par nesenajiem notikumiem saistībā ar Britnijas 13 gadus ilgo aizbildniecību. Taču vietējie nelabprāt par to runā, jo īpaši ar svešiniekiem.
Pēdējo 20 gadu laikā pilsētas viesi tiekot biedēti ar vietējā šerifa ieročiem. 2009. gada Britnijas biogrāfijas autors atklāja, ka ticis brīdināts neiet uz pilsētiņas vietējo bāru “The Dub” vai arī viņš “atjēgsies stāvvietā, ēdot zemi”. Arī “New York Post” reportierim bāra menedžeris lūdza pamest teritoriju brīdī, kad viņa automašīna piestāja pie bāra.