Nikolajs Puzikovs publicē savu pirmo paša sarakstīto dziesmu

TVNET
Nikolajs Puzikovs publicē savu pirmo paša sarakstīto dziesmu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Nikolajs Puzikovs
Nikolajs Puzikovs Foto: publicitātes

Dziedātājs un policists, hita "Dievs tevi mīl" izpildītājs Nikolajs Puzikovs, kurš joprojām dienē Valsts policijā, beidzot saņēmies publicēt paša sarakstītu dziesmu "Paturēt tevi".

Mūzikas un vārdu autors ir Nikolajs, bet dziesmas aranžējums un producēšana šoreiz uzticēta pieredzējušajam Jānim Čubaram. Dziesmas video veidojis Kaspars Rudzītis (Dween Productions). Saksofona tēmu iespēlējis Raivo Stašāns.

Video: Nikolajs Puzikovs "Paturēt tevi".

Par dziesmas tapšanu Nikolajs stāsta: “Dziesmas iedvesmu smēlos pirms trīs gadiem, kad apciemoju savu labu draugu un dziesmu autoru Gati Mūrnieku. Viņš man ieteica sākt mācīties spēlēt ģitāru un rakstīt savas dziesmas. Tā nu es, paralēli dienestam un studijām Latvijas Universitātē, sāku rakstīt savas dziesmas. Dziesmas “Paturēt sevi” stāsts ir par nesteidzīgām un patiesām attiecībām. Mūsdienu strauji mainīgā pasaulē, ļoti daudz cilvēki mēģina visu sasteigt ir nepacietīgi, bet es uzskatu, ka viss jādara lēnām, pamazām un apdomīgi. Un visbeidzot – sargiet savu veselību un mīliet viens otru!”

Dziesmas video piedalās skaists un laimīgs pāris – Diāna un Ričards Silinieki savā kāzu dienā.

Dziesmu izdod kompānija “MicRec”. 

Nikolaja pagaidām vienīgais albums “Te nu es esmu” nāca klajā 2017. gadā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu