Rīgā nākamvasar uzstāsies "Passenger"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Passenger"
"Passenger" Foto: publicitātes

Godalgotais britu dziedātājs, hita "Let Her Go" autors "Passenger" atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma "Songs For The Drunk And Broken Hearted" ietvaros un uzstāsies koncertzālē "Palladium" nākamā gada 21. jūnijā.

Ar savu romantisko folka radīto mūziku "Passenger" ir ieguvis atzinību un panākumus visā pasaulē. Kopš debijas albuma “Wicked Man's Rest” viņš ir nogājis tālu ceļu. Sākotnēji "Passenger" tika izveidota kā grupa, bet pēc debijas albuma iznākšanas kļuva par Maika Rosenberga soloprojektu, saglabājot grupas nosaukumu.

Ierakstot savus pirmos albumus, mākslinieks apceļoja Austrāliju līdz mirklim, kad dziesma “Let Her Go” no 2012. gada albuma “All the Little Lights” iekaroja Eiropu un kļuva par hitu, sasniedzot pirmo vietu 19 valstu mūzikas topos, tostarp Vācijā, Austrijā, Šveicē, Norvēģijā, Zviedrijā, Īrijā, Itālijā un Beļģijā. Dziesma ieguva arī pirmo vietu “Billboard Top 40” sarakstā un YouTube kanālā ir atskaņota jau vairāk nekā trīs miljardus reižu. 2014. gadā dziesma tika nominēta “Brit Award” balvai kā “Gada dziesma” un par ieguldīto darbu Passenger saņēma prestižo Ivor Novello balvu par “Visvairāk izpildīto darbu”.

Tomēr “Let Her Go” ir tikai viena dziesma no mākslinieka muzikālās daiļrades, kas aptver 12 studijas albumus 13 gadu laikā. Viņa autentiskums gan uz skatuves, gan ārpus tās ir ieguvis pasaules mēroga fanu bāzi. Passenger sniedzis neskaitāmus unikālus koncertus visdažādākajās pasaules malās - no mazām ieliņām muzikālās karjeras sākumā līdz pasaulē prestižākajām koncertzālēm un lielākajiem stadioniem, tostarp iesildot vienu no pasaulē populārākajiem mūziķiem - Ed Sheeran - viņa koncertturnejā.

"Passenger" pastāvīgi atrodas folka un popmūzikas mūzikas topos, izdodot nedaudz liriskus un kinematogrāfiskus albumus, tostarp 2014. gada “Whispers”, 2016. gada “Young as the Morning Old as the Sea” un 2018. gada “Runaway”.

Mākslinieka pirmā viesošanās Rīgā koncertzālē "Palladium" 2016. gadā bija pilnībā izpārdota.

Foto: «Passenger» uzstājas koncertzālē «Palladium».

Biļetes uz 21. jūnija koncertu iespējams iegādāties “Biļešu servisa” tīklā no piektdienas, 22. oktobra, plkst. 12.00.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu