Aleks Boldvins par negadījumu: Mana sirds ir salauzta

TVNET
Aleks Boldvins par negadījumu: Mana sirds ir salauzta
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Aleks Boldvins
Aleks Boldvins Foto: AFP/LETA

Aleks Boldvins saka, ka "nav tādu vārdu, lai izteiktu šoku un skumjas" par Halinas Hačinsas nāvējošo sašaušanu filmēšanas laukumā, vēstī raidsabiedrība BBC.

Viņš mikroblogošanas vietnē "Twitter" paziņoja, ka sazinājies ar mirušās sievietes vīru un piedāvājis atbalstu.

"Mana sirds ir salauzta par viņas vīru, viņu dēlu un visiem, kas pazina un mīlēja Halinu,"

viņš rakstīja.

42 gadus vecā Halina Hačinsa tika sašauta filmēšanas laukumā.

"Nav vārdu, lai izteiktu manu šoku un skumjas par traģisko negadījumu, kas prasīja dzīvību sievai, mātei un mūsu apbrīnotajai kolēģei Halinai Hačinsai," viņš rakstījis "Twitterī".

Aleks Boldvins norāda, ka pilnībā sadarbojas ar policiju izmeklēšanas gaitā, lai noskaidrotu šīs traģēdijas cēloņus.

Hačinsa ceturtdienas pēcpusdienā ar helikopteru tika nogādāta slimnīcā, bet no gūtajām traumām mira.

Jau vēstīts, ka Holivudas zvaigznes Aleka Boldvina filmas uzņemšanas laikā Ņūmeksikas štatā sašāvis sievieti. Policija pavēstīja, ka vesterna filmēšanas laikā par rekvizītu izmantots šaujamierocis, no kura tika izšauts. Šāvējs bijis Boldvins.

Džo Souza tika aizvests uz citu slimnīcu, kur viņam tiek sniegta ārkārtas medicīniskā aprūpe. Pašlaik nekādas apsūdzības nav izvirzītas. Policijas detektīvi izmeklē incidentu un izvaicā lieciniekus.

Santafe šerifs paziņoja, ka Hačinsa un Souza "tika sašauti, kad Aleks Boldvins izšāva no rekvizīta".

"Detektīvi izvaicāja Boldvinu," pavēstīja Santafe šerifa preses pārstāvis Huans Rioss. "Viņš sniedza paskaidrojumus un atbildēja uz viņu jautājumiem. Viņš ieradās brīvprātīgi un pēc izvaicāšanas pameta ēku. Apsūdzības nav izvirzītas un neviens nav aizturēts."

63 gadus vecais Boldvins ir viens no producentiem un aktieriem šajā filmā. Viņš tajā tēlo cilvēku ārpus likuma Hārlendu Rastu, kura mazdēls ir notiesāts par slepkavību un kurš sāk bēguļot kopā ar mazdēlu, kuram piespriests nāvessods pakarot.

Filmēšanas laukumos parasti ir stingri noteikumi attiecībā uz šaujamieročiem rekvizītiem, taču negadījumi notiek.

Viens no zināmākajiem ir kaujas mākslu leģendas Brūsa Lī dēla Brendona Lī bojāeja filmas "The Crow" veidošanas laikā, kad uz viņu tika izšauts no ieroča, kuram bija jābūt pielādētam ar tukšām patronām.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu