Magones kaimiņiene nāk klajā ar pārsteidzošām ziņām par Žani

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Magone
Magone Foto: Ekrānuzņēmums

Nesen Magone nāca klajā ar paziņojumu, ka viņas vīrs Žanis ir bijis emocionāli vardarbīgs, kā arī izteicis draudus - tas noveda pie policijas iejaukšanās un tuvošanās aizlieguma. Tā kā šovu zvaigzne nevēlas satikt dzīvesbiedru par vidutāju bērnu tikšanās laikā ar Žani kļuvusi abu kaimiņiene. Viņa stāsta, ka, tiekoties ar bērniem, Žanis pat esot raudājis.

Magone atklāja, ka neuzķersies uz šādu iežēlināšanu: "Atnāk pie mājas un ilgi uz ceļa raud, pie krūma stāv un raud. Tā visdrīzāk ir veikla manipulācija, kā likt atkal justies vainīgai un piedot nabadziņam, ka esmu tomēr bijusi baigā nelabā. Lai pažēloju, ņemu atpakaļ.

Ko tas nozīmē - raud? Raudāt vajadzēja ātrāk.

Vajadzēja ātrāk saprast, ka apsaukā savu sievu, un lūgt piedošanu un teikt, ka tā vairāk nedarīs. Ne reizi neko nepateica - dura, značit, dura. Nē, es vairāk negribu justies tā. Es tāda neesmu. Tie cilvēki, kuri mani mīl, viņi zina, kāda patiesībā esmu. Man nevienam nav nekas jāpierāda vairs."

Lai gan Žanis nožēlo izdarīto, viņš tomēr nav gatavs atzīt savu vainu. Šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne stāsta: "Viņš nepiekrīt, ka kaut ko no tā būtu darījis. Neatzīst, ka būtu lamājies un domājis to, ko saka. Viņš ir iesniedzis tiesā pretprasību, lai tiktu atceltas šīs te sankcijas." Tāpat viņa piebilst, ka Žanis esot iesniedzis prasību pret Magoni par goda un cieņas aizskaršanu.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu