Grupa "Sudden Lights" ļauj ieskatīties koncertierakstā

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
"Sudden Lights"
"Sudden Lights" Foto: Ekrānuzņēmums

"Sudden Lights" publicē video un izdod dzīvā izpildījuma versiju dziesmai "Klusumi". Tas ir viens no priekšnesumiem, kas skatāms grupas koncertierakstā "Sudden Lights. Dzīvajā no Auss".

"Šādu dziesmas "Klusumi" aranžējumu radījām īpaši šim koncertam. Saglabājot arī oriģinālo dziesmas skanējumu, papildus nedaudz eksperimentējām ar dziesmas motīviem," atklāj "Sudden Lights" solists Andrejs Reinis Zitmanis.

Grupas basģitārists Kārlis Vārtiņš stāsta: "Šajā laikā, kas ir neierasti mainīgs, mēs nolēmām izveidot koncertierakstu, kas būtu pieejams visiem cilvēkiem jebkurā vietā un jebkurā laikā. Koncerta programmā iekļāvām savas jaunākās un klausītāju iemīļotākās dziesmas, un tā formāts īpaši piestāv tumšajiem vakariem, ko gribas pavadīt ģimenes lokā."

Noskaties dziesmas "Klusumi" koncerta video!

Grupa "Sudden Lights" līdz šim izdevusi divus albumus un vairākus veiksmīgus singlus, kas iekļuvuši radiostaciju topu virsotnēs. Pašlaik grupas mūziķi gatavojas trešā studijas albuma iznākšanai pavasarī.

Koncertā kā īpašais viesis piedalās arī Nīderlandes latviešu dziedātāja ANNNA. Koncertieraksts tapis šī gada vasarā kultūrtelpā “Auss” sadarbībā ar jauno režisoru un operatoru Arvi Belovu. Tā filmēšanas laikā tika ievērotas visas drošības prasības.

Koncertierakstu "Sudden Lights. Dzīvajā no Auss" pilnā garumā iespējams baudīt līdz 31. decembrim. Biļetes pieejamas aula.lv.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu