Kāds nelabvēlis būries pie Kašera dzīvokļa durvīm

Kašers un Jānis FOTO: instagram/kasher_bb

Multimākslinieks un TV personība Kaspars Blūms-Blūmanis Miņins pēdējā laikā pamanījis, ka viņam sāp mugura un uzradušās veselības problēmas. Drīz pēc tam vīrietis atradis sava dzīvokļa durvju slieksnī iedurtu adatu, kas, viņaprāt, norāda uz melno maģiju un buršanos, lai nodarītu pāri abiem precētajiem vīriešiem.

STV Pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra" Kašera vīrs Jānis stāsta, ka iepriekš saņēmuši dažādas gan fiziskas, gan elektroniskas vēstules, kurās ir lamas, slikta vēlējumi un draudi, taču šis ir kas jauns: "Protams, man ir jautājums, ko tad mēs esam tik ļaunu kādam dzīvē izdarījuši, lai cilvēks nonāktu līdz tam, ka sāk darīt šitādas lietas."

Kašers atklāja, ka šī nav pirmā reize, kad uz viņu buras, un uzreiz steidza meklēt internetā, kā pareizi atbrīvoties no melnās maģijas pilnā objekta - šajā gadījumā viņam bija jāpaņem adata ar maisiņu, tai nepieskaroties, jāieliek šajā kulītē papīrs un viss sainis jānes pēc iespējas tālāk no mājām: "Bojājums caur noliktām lietām darbojas neatkarīgi no tā, vai jūs ticat maģijai vai ne. Šādā gadījumā var glābt tikai labā aizsardzība."

Jānis gan ir skeptisks pret vīra paniku, taču norāda, ka tāpat ļaundarus vai nu šajā, vai nākamajā dzīvē panāks karma.

Uz augšu
Back