Asas diskusijas izraisa influencere Sudrabkaija, kura sabiedriskajā medijā paziņo, ka bijušajam draugam iebarojusi caurejas zāles

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 6
Foto: instagram/sudrabkaija

Sociālajos tīklos asas diskusijas raisījis influenceres Emīlijas Samas jeb Sudrabkaijas stāsts sabiedriskajā medijā, kurā viņa atklāj, ka savulaik pilinājusi caurejas zāles bijušā drauga kafijā.

Viesojoties Latvijas Radio 5 - Pieci.lv raidījuma "Rīta radio" rubrikā "Saskarsmes problēmas", influencere Emīlija Sama raidījuma vadītājiem - jūtuberei un influencerei Lotai Ulmanei un dīdžejam Artim Volfam atklāja kādu stāstu, kas interneta vidē raisīja spraigas diskusijas.

"Ļoti interesants stāsts par to, ka man bija apmēram 19 gadu, es biju attiecībās ar vienu čali, un es zināju, ka viņš mani krāpj. Es zināju, ka viņš to dara, bet es izlēmu neko neteikt. Man bija tāds - es būšu naiva zuze.

Dzīvoju ar viņu kopā, mēs dzīvojām centrā, Krišjāņa Valdemāra ielā, trīsistabu dzīvoklī. Man bija izdevīgi tur dzīvot. Bet es negribēju, lai tas ir tik viegli viņam, es gribēju, lai viņam ir nedaudz sāpīgi,

tāpēc katru rītu, pirms viņš gāja uz medicīnas fakultāti, viņš bija mediķis, tas visu situāciju padara vēl stulbāku - kā mediķis nevarēja aizdomāties tālāk? - es nopirku caurejas zāļu pilienus. Es kā kārtīga draudzene viņam teicu: "Mīļumiņ, es uztaisīju tev brokastis, re kur kafijas tasīte pie gultas."

Es viņam nesu caurejas zāles ar kafiju. 

Viņš gāja un pirka zāles, lai viņam nebūtu tā caureja. Kamēr viņš gulēja, es vilku ārā tās zāles no somiņas. Viņš no rīta vienmēr kavēja un prasīja: "Man ir tās zāles somiņā?" Es teicu, ka laikam jau ir, ja tu pagājušā naktī ieliki somā. Bet viņas tur nebija. Ņemot vērā, ka viņš bija vismaz deviņus gadus vecāks par mani, viņš nebija spožākā spuldzīte," stāstīja Emīlija.

Vietnes "Twitter" lietotāji steidza izteikt savu sašutumu par influenceres rīcību un norādīja, ka tā esot krimināli sodāma.

Daudzi arī bija neizpratnē, kāpēc raidījuma vadītāji šķietami pozitīvi reaģējuši uz šo stāstu. 

Pati Emīlija Sama, reaģējot uz saņemto kritiku, vietnes "Instagram" stāstiņos publiskoja viedokli, sakot, ka tie, kuri vietnē "Twitter" šķietami apsmej influencerus, paši arī, viņasprāt, ir influenceri: "Jūs sakāt mēslu par mums. Sakāt, ka mēs esam neoriģināli un dumji. Tad nu surprise surprise (pārsteigums, pārsteigums - lat.), jūs esat tas pats, kas mēs. Sakot tādas lietas par mums - jūs to sakāt par sevi arī."

Savukārt Pieci.lv, kas 2020. gadā "Dod pieci!" ietvaros pievērsās tēmai "vardarbība ģimenē", nav komentējuši izskanējušos pārmetumus, vien vietnē "TikTok" pie publiskotā video raksta:

"Mēs, Pieci.lv, aicinām izteikt savu viedokli un atbalstām diskusijas, bet nekādā gadījumā nepieļaujam komentēšanu, kas pārkāpj cieņpilnu attieksmi."

@piecilv

Ciemos @Sudrabakaija

♬ original sound - pieci lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 6

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu