Noskaidroti šova "X Faktors" pusfinālisti

Sejas.lv
Noskaidroti šova "X Faktors" pusfinālisti
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Svētdien, 28. novembrī,  tika aizvadīta šova “X Faktors” ceturtās sezonas ceturtā tiešraide, kurā šovā palikušie seši finālisti pirmo reizi šajā sezonā izpildīja divas dziesmas – savu muzikālo elku skaņdarbus un 1980. gadu ballīšu labākās dziesmas.

Pēc skatītāju balsojuma noskaidrojās, ka šovs jāpamet Denielam Bērziņam, savukārt pēc glābējdziesmu izpildīšanas žūrija lēma, ka dalību šovā neturpinās Edgars Kārkliņš. Iknedēļas skatītāju simpātiju balvu ieguva Viktors Buntovskis.

Šova ceturto tiešraidi atklāja Edgars Kārkliņš ar dziesmu, bez kuras nebija iedomājama neviena pašmāju 1980. gadu diskotēka, – grupas "Jumprava" dziesmu "Vēlreiz". Aija Auškāpa uzsvēra Edgara zemo balss tembru, savukārt Reinis atzina, ka šī dziesmas izvēle bijis ļoti pareiza. Savukārt kā otro dziesmu Edgars bija izvēlējies roķīgo "Kings Of Leon" dziesmu "Use Somebody", kuru Marats Ogļezņevs vērtēja kā izdevušos un atzina, ka viņa izpildījums esot bijis labs.

Vienmēr mierīgais Viktors Buntovskis kāpa uz skatuves šova turpinājumā, pārsteidzot žūriju ar krietni aktīvāku dziesmu nekā iepriekšējās tiešraidēs. Viņš izpildīja mūžam jauno Rika Estlija dziesmu "Never Gonna Give You Up". "Tu esi malacis. Man patīk tā tava dzirkstelīte, kas deg pat tad, kad esi mierīgs," norādīja Intars Busulis. Otrajā šī vakara priekšnesumā Viktors izpildīja Harija Stailza dziesmu "Sign Of The Times", kuru Marats Ogļezņevs atzina par viņam piestāvošu.

Ar kārtējo brīnišķīgo priekšnesumu un dziedājumu žūriju pārsteidza šarmantā Grēta Grantiņa, kura dziedāja vienu no populārākajām Igo dziesmām "Naktsvārdi". Žūrija šo priekšnesumu atzina par ļoti emocionālu un viņai piestāvošu, salīdzinot viņu ar pašmāju Adeli. Savā otrajā uznācienā Grēta izpildīja diametrāli pretēju dziesmu – Maikla Džeksona "Rock With You". Žūrija pēc priekšnesuma Grētai veltīja stāvovācijas. "Tev ļoti labi sanāca. Deja arī bija organiska," tā teica Marats Ogļezņevs.

Nākamais uz skatuves kāpa Marata Ogļezņeva komandas pārstāvis Deniels Bērziņš, kurš turpina savu uzņemto žanrisko kursu, jo izpildīja popmūziķa Džastina Bībera dziesmu "Sorry". Intars Busulis par priekšnesumu teica šādus vārdus: "Bija tāda sajūta, ka biji iekāpis citos zābakos. Līdz galam gan nenolasījās tavs vēstījums." Kā otro dziesmu Deniels bija izvēlējies Ričarda Marksa kompozīciju "Right Here Waiting".

Pamatīgu ballīti uz skatuves uzgrieza Diona Liepiņa, izpildot grupas "Katrine And The Waves" dziesmu "Walking On Sunshine". Marats Ogļezņevs par viņas priekšnesumu izteicās šādi: "Uzdevums tev bija sarežģīts, bet tu tiki labi galā ar dziedāšanu. Mums visiem bija jājūt līdzi." Savā otrajā dziesmā Diona uz skatuves pulcēja “skatītājus", kuri nespēja ne aci atraut no viņas izpildītās popmūzikas karalienes Adeles dziesmas "Easy On Me".

Pirmo uzstāšanās apli noslēdza Eduards Rediko, kurš izpildīja Maikla Džeksona "You Are Not Alone". Viņam šī dziesma saistās ar savu dzīvi un vecmāmiņas aiziešanu aizsaulē. Viņš ar šo dziesmu vēlējās atgādināt, ka katram ir cilvēki, kuri viņus mīl, nekad neatstās nelaimē un vienmēr atbalstīs grūtajos brīžos. Eduarda izpildītā dziesma piecēla kājās gandrīz visu žūriju. Savukārt vakara pēdējā uznācienā Eduards dziedāja Eltona Džona dziesmu "I’m Still Standing". Marats Ogļezņevs atzina, ka ir izbaudījis šo priekšnesumu, savukārt Reinis Sējāns Eduardam veltīja šādus vārdus: "Tas bija lieliski!"

"Pieredze un katrs numurs ir nereālas atmiņas. Šis ir labs starts," tā atzina Deniels, kuram dalība šīs sezonas "X Faktorā" ir noslēgusies.

"Tas ir tikai sākums. Es ieguvu ļoti daudz. Ja es varēju dziedāt "Kings Of Leon", tad šis bija mans fināls," tā atzina Edgars Kārkliņš, kurš pēc žūrijas lēmuma pameta šovu.

Papildu drošības nodrošināšanai visi dalībnieki un darbinieki ir vakcinēti un viņiem tiek veikti Covid-19 testi. Tāpat arī tiek ievērota distance, telpas kvadrātmetriem atbilstošs cilvēku skaits, valkātas FFP2 maskas (izņemot šova vadītāju un dalībniekus), kā arī ievēroti citi piesardzības pasākumi, lai vērienīgais šovs var notikt iespējami drošā vidē.

Nākamajā svētdienā, 5. novembrī, kad tiks aizvadīts šova pusfināls, šovā atlikušie četri dalībnieki izpildīs dziesmas, kas viņus var aizvest līdz finālam, un tajā tieši pirms fināla šovu pametīs viens dalībnieks.

Video: Deniela Bērziņa priekšnesumi

Video: Edgara Kārkliņa priekšnesumi

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu