Ilgi gaidītais seriāla "Sekss un lielpilsēta" turpinājums jau pavisam drīz

TVNET
Ilgi gaidītais seriāla "Sekss un lielpilsēta" turpinājums jau pavisam drīz
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Sekss un lielpilsēta"
"Sekss un lielpilsēta" Foto: HBO

Ilgi gaidītais dāmu un ne tikai HBO seriāla "Sekss un lielpilsēta" (Sex and the City) turpinājums beidzot atgriežas uz TV ekrāniem.

Ikoniskā modes un attiecību TV seriāla “Sekss un lielpilsēta” ilgi gaidītais turpinājums – jaunā desmit sēriju sezona "Un tā tas laiks paiet" (And Just Like That, 2021) – jau pavisam drīz sasniegs skatītājus un būs vērojams arī Latvijā, "LMT Viedtelevīzijā" no 9. decembra.

"Un tā tas laiks paiet"
"Un tā tas laiks paiet" Foto: HBO

Skatītāju iemīļotais seriāls aizsākās 1994. gadā, un līdz 2004. gadam tam uzņemtas sešas sezonas (kopumā 94 sērijas), stāstot par četrām draudzenēm Ņujorkā – Keriju Bredšovu (Sāra Džesika Pārkere), Mirandu Hobsu (Sintija Niksona), Samantu Džonsu (Kima Ketrela) un Šarloti Jorku (Kristīna Deivisa). Seriāls ir bagātīgi godalgots –54 Emmy nominācijas – iegūti septiņi apbalvojumi, un 24 Golden Globe nominācijas – iegūtas 8 godalgas.

Seriāls piedzīvoja arī divas filmu ekranizācijas - 2008. gadā tika uzņemta pirmā "Sekss un lielpilsēta" filma, kurai 2010. gadā sekoja tās otrā daļa (Sex and the City un Sex and the City 2). Šajās filmās piedalījās visas četras seriāla aktrises. Bija paredzēta arī trešā "Sekss un lielpilsēta" filma, taču Samantas lomas atveidotājas Kimas Ketrelas atteikuma dēļ tā netapa.

Jaunajā sezonā uz ekrāniem atgriežas Pārkeres, Niksonas un Deivisas tēlotās varones – Kerija, Miranda un Šarlote, tomēr skatītājus šajā sezonā diemžēl nepriecēs iemīļotā un ekstravagantā Samanta Džonsa, norāda HBO pārstāvji. Arī jaunajā sezonā Kima Ketrela ir atteikusi dalību, taču, kā mierina seriāla veidotāji, Samantas tēls netiks aizstāts – kā ceturtā varone šajā sezonā uztverama pati notikuma vieta, dzīvīgā Ņujorkas pilsēta. Seriālā parādīsies gan pavisam jauni, gan arī iepriekš nozīmīgi tēli – Bredšovas sapņu vīrietis Misters Lieliskais (Kriss Nots), Mirandas bērna tēvs Stīvs Breidijs (Deivids Eigenbergs), kā arī Šarlotes partneris Harijs Goldenblats (Evans Hendlers).

Jaunās sezonas fokusā būs Kerijas, Mirandas un Šarlotes aizraujošā dzīve Ņujorkā, tagad varonēm esot jau piecdesmitgadīgām dāmām, kurām, tāpat kā iepriekš, dzīvē svarīgs ir sekss, mīlestība un draudzības saites.

Interesanti arī tas, ka seriālā tiks atspoguļota pandēmija un tās ietekme uz sieviešu draudzību, jo tā ir bijusi neizbēgama pieredze mūsdienu metropoļu realitātē.

Kima Ketrela
Kima Ketrela Foto: VINCENT KESSLER / REUTERS

Neskatoties uz to, ka varones ir nobriedušas un nostabilizējušās savā dzīvē, seriāla veidotāji apgalvo: seksa būs daudz, un tas ir brīnišķīgs. "Iemesls, kāpēc es vēlējos uzņemt vēl vienu "Sekss un lielpilsēta" sezonu, bija tas, ka jutu – ir jauns stāsts, ko vēstīt. Iespējams, mēs varētu to turpināt – ja vien radīsies jauni un gana labi pavērsieni, ko attīstīt," norāda seriāla izpildproducents Maikls Patriks Kings, tā liekot mums cerēt, ka, ļoti iespējams, nākotnē mūs sagaida atjaunotā seriāla otrā sezona.

Seriāla reklāmas rullītis.

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu