Aleks Boldvins par traģēdiju filmēšanas laukumā: "Ja es justos vainīgs, es jau būtu izdarījis pašnāvību"

FOTO: Ekrānuzņēmums no Twitter

Holivudas aktieris Aleks Boldvins pirmajā intervijā pēc traģiskā negadījuma filmas "Rust" uzņemšanas laukumā, kad tika nošauta sieviete, atklāti runāja par savu šā brīža garīgo un fizisko veselību.

Boldvins sacīja, ka bieži murgo par traģēdijas dienu. "Es fiziski ciešu. Esmu noguris no tā, jo man jācenšas būt blakus saviem bērniem. Mana ģimene ir viss, kas man ir. Godīgi sakot, man ir nospļauties par savu karjeru," sacīja 63 gadus vecais Boldvins.

Intervētājs jautāja: "Vai tas ir vissliktākais, kas ar jums ir noticis?", uz ko Boldvins ātri atbildēja: "Jā. Jā. Jo es nemitīgi domāju par to, ko es būtu varējis darīt citādāk."

"Jūs jutāt šoku, dusmas, skumjas... Vai piezogas arī vainas apziņa?" Stefanopulus jautāja, un ko aktieris atbildēja: "Nē.

Kāds ir atbildīgs par notikušo, un es nevaru pateikt, kurš tas ir, bet es zinu, ka tas neesmu es.

Es domāju, ja es justos vainīgs, es jau būtu izdarījis pašnāvību. Un es to nesaku vieglprātīgi."

Boldvins sacīja, ka maz ticams, ka viņam personīgi tiks izvirzīta kriminālatbildība, taču aktieris atklāj, ka joprojām aktīvi piedalās izmeklēšanā: "Man nav ko slēpt." 

"Es vēlos pārliecināties, ka cilvēkiem nešķiet, ka es tēloju upuri, jo ir jau divi upuri. Mēs ar Halīnu bijām ļoti līdzīgi, tāpēc arī domājām, ka ierocis nav pielādēts," viņš piebilda.

Atgādinām, ka kinovesterna "Rust" uzņemšanas laikā tika sašauti divi cilvēki - 42 gadus vecā operatore Halina Hačinsa un 48 gadus vecais režisors Džoels Souza. Hačinsa tika nogādāta slimnīcā, taču no gūtajiem ievainojumiem mira. 

Uz augšu
Back