Basketbolistam - brunču medniekam Tomsonam būs trešais bērns

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Tristans Tomsons
Tristans Tomsons Foto: Reuters/ScanPix

Uzņēmējas, amerikāņu realitātes šova "Keeping Up with the Kardashians" zvaigznes Hlojas Kardašjanas meitas Trū tēvs, Sakramento "Kings" basketbolists Tristans Tomsons drīzumā kļūšot par tēvu trešajam bērnam.

Fitnesa trenere Maralija Nikolsa vērsusies tiesā pret basketbolistu par bērna pabalsta saņemšanu, neraugoties uz faktu, ka bērniņam vēl tikai jānāk pasaulē.

Bērns esot ticis ieņemts Tomsona 30. dzimšanas dienā šā gada martā - laikā, kad sportists un Kardašjana vēl bija kopā.

Tomsons atzīst, ka nodarbojies ar seksu ar Nikolsu. Tas noticis viesnīcā pēc ballītes apmeklējuma. Taču basketbolists apgalvo, ka tā nakts bijusi vienīgā reize, kad abiem bijušas intīmas attiecības, lai gan Nikolsas advokāti apgalvo, ka pāra romāns sācies "vismaz piecus mēnešus" pirms viņa 30. dzimšanas dienas, un Nikolsa vairākkārt ceļojusi pie Tomsona uz Kaliforniju, turpinot to darīt arī pēc tam, kad ieņēmusi bērnu.

Šī nav pirmā reize, kad basketbolista vārds izskan saistībā ar krāpšanu. 

Atgādinām, ka 2018. gadā noplūda foto un video, kuros Tomsons redzams naktsklubā, maigojoties ar divām sievietēm. Jāpiebilst, ka tolaik viņš bija attiecībās ar Kardašjanu, kura bija trešajā grūtniecības mēnesī.

Gadu vēlāk izskanēja baumas, ka Tomsons kādā ballītē skūpstījies ar Džordinu Vudsu - Kardašjanas pusmāsas Kailijas Dženeres tā laika labāko draudzeni.

Tomsona un Kardašjanas attiecības izjuka šovasar - neilgi pēc tam, kad kāda "Instagram" modele vārdā Sidnija Čeisa publiski apgalvoja, ka viņa pārgulējusi ar sportistu. Čeisa esot pārgulējusi ar Tomsonu šā gada janvārī, pēc tam, kad viņš pārliecinājis jauno sievieti, ka ir brīva vīrieša statusā. "Tas notika, un tad es uzzināju, ka viņš nav viens, tāpēc izslēdzu viņu no savas dzīves," apgalvoja Čeisa. Tāpat Čeisa klāstīja, ka Tomsons vairākkārt centies sazināties ar viņu - pēdējā reize bijusi dienu pēc viņa un Kardašjanas meitas trešās dzimšanas dienas 12. aprīlī.

Runas par Hlojas un Tristana attiecībām uzvirmoja 2016. gada augustā, kad viņi pirmo reizi kā pāris apmeklēja repera "Flo Rida" dzimšanas dienas ballīti Maiami, ASV.

Šajā laikā Tomsona bijusī draudzene Džordana Kreiga bija pirmā bērniņa gaidībās. Basketbolista pirmais bērns - dēls Prinss - pasaulē nāca 2016. gada decembrī, kad sportists teju pusgadu jau mīlinājās ar Kardašjanu.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu