"Cilvēks, kurš man ir palīdzējis, tagad vienkārši iegāza..." Kašers palicis bez naudas

Papildināts
Sejas.lv
"Cilvēks, kurš man ir palīdzējis, tagad vienkārši iegāza..." Kašers palicis bez naudas
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 6
Foto: Ekrānuzņēmums

Mākslinieks un uzņēmējs Kaspars Blūms-Blūmanis Miņins šova "Slavenības. Bez filtra" 6. decembra sērijā pastāstīja, ka šogad pazaudējis visu savu naudu.

"Man visi konti bija tukši. Tā, ka vispār bija vienkārši čau. Tas notika tāpēc, ka man ļoti daudzi cilvēki palika parādā. Ja man ir palikuši tikai 10 tūkstoši, man reāli sākas panika, jo saprotu, ka kaut ko jāsāk darīt. Ja tuvojas pieciem tūkstošiem, tad jau ak dievs. Bet tad, kad man bija zem tūkstoša, reāli sēdēju un skatījos vienā punktā, domāju, kur es ko varu dabūt. Beigās bija tā, ka man bija palikuši pāris simti," atzīst Kašers.

Multimākslinieks skaidro, ka piedzīvojis finanšu krīzi, jo uzticējies cilvēkiem, kurus sākotnēji uzskatījis par saviem draugiem: "Šie cilvēki man palika parādā diezgan lielu naudu. Man ir arī noslēgts līgums, bet maksāts netiek. Šobrīd tas tiek risināts, bet es nezinu, kāds būs tas gala rezultāts. Dabūšu atpakaļ šo te naudu vai nedabūšu. [..]

Cilvēks, kurš man daudz, daudz dzīvē ir palīdzējis, tagad vienkārši iegāza.

Tas notika tieši tajā laikā, kad man ar Jāni bija jāadaptējas šai te jaunajai situācijai. Viņš ir ne tikai liels cilvēks Latvijā, bet gan visās Baltijas valstīs. Viņam ir nauda, bet viņš principa pēc neatdod, jo notika viena situācija, kurā es gan neko sliktu neizdarīju. Ko man darīt? Neko. Tā nav maza summa, bet gan liela. Ļoti liela. "

Kaspars ļoti pārdzīvo, ka vīram Jānim kopā ar viņu, pēc mākslinieka vārdiem, jāpārdzīvo visi šie s**i, jo mīļotais ir pelnījis pēckāzu medusmēneša sajūtu, mieru un mīlestību, nevis kulties ārā no nepatikšanām. 

Sērijas iznākšanas dienā Kašers savos sociālajos tīklos atklāja, ka situācija ir atrisinājusies un viņš naudu ir atguvis.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu