Svētku laikā iespēja noskatīties "Prāta vētras" koncertfilmu

TVNET
Svētku laikā iespēja noskatīties "Prāta vētras" koncertfilmu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
"Gads bez kalendāra"
"Gads bez kalendāra" Foto: publicitātes

No 13. decembra līdz pat 16. janvārim visiem iedzīvotājiem Latvijas teritorijā lietotnē LMT Viedtelevīzija un viedtelevizija.lv ir iespēja piedzīvot jauno Jelgavas kvarteta "Prāta vētra" koncertfilmu "Gads bez kalendāra".

"Koncertfilma ir grupas stāsts par pēdējā laikā piedzīvoto nebijušā koncerta un filmas formātā. Koncertfilmu caurstrāvo grupas enerģija, košas krāsas un mūzika, krāšņa scenogrāfija un dokumentāls stāsts par to, kā tapa "Gads bez kalendāra". Aicinām svētku laikā atrast laiku savos kalendāros, lai uzburtu svētku sajūtu, baudītu un svinētu. Novēlam atrast prieku arī ikdienas burvībās, jo svētki sākas ar mums pašiem," aicina grupas menedžmenta vadītāja Aija Auškāpa.

""Prāta vētra" ir grupa, kas klātienē spēj pulcēt vienu no lielākajiem fanu pulkiem, radot svētku sajūtu ikvienam. Kaut arī šobrīd klātienes koncertos ar grupu nevaram tikties, veicinot nozīmīgu kultūras notikumu pieejamību tiešsaistē, šogad svētku laikā dāvājam unikālu piedzīvojumu visiem klientiem – koncertfilmu "Gads bez kalendāra". Ticu, ka svētku sajūtu uzburam mēs paši, tādēļ mudinu tai ļauties un dāvāt to arī citiem," stāsta LMT prezidents Juris Binde.

Jaunais albums "Gads bez kalendāra" (skat, recenziju) izdots neparastā formātā – īpaši izveidotā studijā nofilmētas visas albuma dziesmas dzīvajā izpildījumā.

Grupa pārsteidz ar dekorācijām, lielkoncerta cienīgām videoprojekcijām, īpaši veidotu horeogrāfiju, profesionāliem dejotājiem, vizuālo tēlu neona gammā, akrobātiem un pat īstu zirgu filmēšanas laukumā. Koncertfilmā kā īpašie viesi piedalās arī grupa "Tautumeitas", reperis ansis, Dons, Intars Busulis un populārais aktieris Saša Petrovs no Krievijas.

Filmas reklāmas rullītis.

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu