"Tautumeitas" laiž klajā jaunu dziesmu un izsludina koncertu Saulkrastos

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Foto: Ekrānuzņēmums

Etnomūzikas grupa "Tautumeitas" 15. decembrī klausītāju vērtējumam nodod savu jauno singlu ar nosaukumu "Guli, guli", kas ir kārtīga vitamīnu un enerģijas deva šajā ziemīgi tumšajā laikā. Līdz ar dziesmas prezentāciju, "Tautumeitas" aicina uz savu vienīgo nākamās vasaras lielkoncertu "Skrejceļš" Skultes ostā, Saulkrastos.

Biļetes uz koncertu var iegādāties no 15. decembra plkst. 12.00 www.ekase.lv. Pirmās 100 biļetes būs pieejamas par īpašu cenu.

Kā stāsta singla mūzikas autore Asnate Rancāne, dziesma vēsta par šo laiku, kad, ja vien būtu tāda iespēja, varētu nekāpt no laukā no gultas un pārlaist ziemu saldā miedziņā, taču ir kas tāds, kas mūs iekšā urda un mudina neļauties slinkumam.

"Tie ir svētki, kas tuvojas, darbi, kas jāiespēj, mīļie, kas jāsatiek, un domas, kas jāsakopo, jo tūliņ taču noslēgsies vecais gads un klāt jau jaunais. Tad nu lai ar šo dziesmu ķekatas ienāk jūsmājās un aprauga padarītos darbus, kā arī atnes svētību, veiksmi un jaudu jaunajam gadam," tā Asnate.

Līdz ar dziesmas nodošanu klausītājiem, tiek izsludināts arī vienīgais grupas nākamās vasaras lielkoncerts ar nosaukumu “Skrejceļš”, kas norisināsies 26. augustā Skultes ostā, Saulkrastos. Drīzumā gaidāmais grupas albums un līdz šim klajā nākušie singli ir vēstnesis nebēdnīgai brīvībai, iedvesmai un radošam sprādzienam, kas grupas iekšienē ir briedis jau kādu laiku. Lielkoncertā izskanēs grupas jaunā albuma dziesmas, kas top sadarbībā gan ar producentu Reini Sējānu, gan zviedru producentu Povelu Olssonu, kas ienesis pavisam jaunas vēsmas "Tautumeitu" skanējumā. Būs arī iemīļotās dziesmas no debijas albuma, kas aizkustina līdz saknēm un ļauj sajust prieku un lepnumu par to, kas mēs esam. Vakara gaitā koncerta apmeklētājus priecēs gan viesmākslinieki, ar kuriem grupai ir izveidojusies radoša un sirsnīga sadarbība, gan iesildītājmākslinieki, gan arī īpaši šova elementi, lai vakars klātesošajiem būtu atmiņā paliekošs.

"Tautumeitas"
"Tautumeitas" Foto: publicitātes

Saulkrasti dažām grupas dalībniecēm ir kļuvuši par mājām, tāpēc grupa priecājas, ka lielkoncerts notiks pavisam īpašā vietā. Skultes osta ikdienā ir slēgta teritorija, kur notiek kuģu būvniecība, aktīvs kūdras un kokmateriālu eksports, tāpēc kuģi kursē nepārtraukti. Koncerts tur notiks pirmo reizi, un tā apmeklētājiem būs iespēja iepazīt maģisko ostas teritoriju un piedzīvot fantastisku festivāla atmosfēru.

Grupas "Tautumeitas" lielkoncerts notiks 26. augustā Skultes ostā sadarbībā ar Saulkrastu novada pašvaldību, Saulkrastu kultūras centru un Skultes ostu.

Dziesmas "Guli, guli" mūzikas autore ir Asnate Rancāne, studijas producents Reinis Sējāns. Dziesma drīzumā būs pieejama Spotify, iTunes, Deezer u.c. mūzikas straumēšanas vietnēs. Teksta video režisors ir Helmuts Bondars, videoklipā redzamo masku autori “Tradition Interpretation” un Asnate Rancāne.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu