Ļaudis aizkustina Betijas Vaitas pēdējais tvīts neilgi pirms viņas nāves 99 gadu vecumā

Sejas.lv
Ļaudis aizkustina Betijas Vaitas pēdējais tvīts neilgi pirms viņas nāves 99 gadu vecumā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Foto: AFP/SCANPIX

31. decembrī mūžībā devās amerikāņu aktrise Betija Vaita, kurai 17. janvārī būtu apritējuši 100 gadi. Ļaudis sociālajos tīklos piemin aktrisi un ir aizkustināti par viņas pēdējo publicēto tvītu.

Vaita 28. decembrī vietnē "Twitter" publiskoja ierakstu, kas nav atstājis vienaldzīgus viņas talanta cienītājus.

Aktrise savā pēdējā tvītā rakstīja: "Mana 100. dzimšanas diena... Es nespēju noticēt, ka tā tuvojas, un "People Magazine" to svin kopā ar mani!" 

Izdevumā publiskota intervija ar Vaitu, kur viņa atklāja savu ilgmūžības noslēpumu. "Esmu laimīga būt pie tik labas veselības un justies tik labi šajā vecumā. Tas ir lieliski," atzina Vaita.

Betija Marione Vaita Ludena piedzima 1922. gada 17. janvārī. Viņa plašāk kļuva pazīstama ar lomām vairākos komēdijas seriālos un filmās. Savas karjeras laikā Vaita saņēma astoņas Emmy balvas, trīs Amerikas Komēdijas balvas, trīs Ekrāna aktieru ģildes balvas un vienu Grammy balvu.

Vaitas karjera izklaides jomā ilga vairāk nekā deviņas desmitgades, pirmoreiz parādoties radio programā "Empire Builders", 1930. gadā astoņu gadu vecumā. Vairākus gadus vēlāk Vaita no radio izklaides programmām pārgāja uz televīziju. Vaita ir vadījusi vairākus ASV spēļu šovus. Betija Vaita ir pazīstama ar Rozas Nīlundas lomu komēdijseriālā "Sweethearts".

Vaitai ir veltīta zvaigzne Holivudas Slavas alejā un 1985. gadā tika iekļauta ASV televīzijas slavas zālē.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu