Alex dzīvesbiedre atklāti par mūziķa dzīves pēdējām dienām

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Dziedātājs Oļegs Andrejevs.
Dziedātājs Oļegs Andrejevs. Foto: Edijs Pālens/LETA LETA

27. decembrī 59 gadu vecumā mūžībā devās grupas "Opus pro" dziedātājs Alex (Oļegs) Andrejevs. Viņa mīļotā sieviete Agita Grīnberga izdevumam "Privātā Dzīve" atklāti pastāstīja par mūziķa dzīves pēdējām dienām.

"Itin nekas neliecināja par kādām veselības problēmām... Un tomēr – kas tāds var atgadīties ar ikvienu no mums," pauž Grīnberga. 

"Varbūt kaut ko juta, kaut ko nojauta, bet pēdējā laikā bieži teica paldies. Īpaši Ziemassvētku vakarā viņš man pateicās par daudzām lietām, ko esmu izdarījusi. (..) 

Viņš vairākas reizes uzsvēra, ka ir ļoti laimīgs," izdevumam atminas Alex dzīvesbiedre.

Viņa stāsta, ka nākamajā dienā Alex viesojies pie bērniem un mazbērniem, kur viņi, pēc meitas Aijas Andrejevas sacītā, "nosvinējuši labākos Ziemassvētkus pasaulē, gluži kā bērnībā".

Naktī, kad pārstāja pukstēt viņa sirds, Alex bija devies apciemot draugus. Viņu mājās viņš aizgāja pie miera un vairs nepamodās, un par notikušo Agita uzzinājusi, esot darbā.

Alex un Agita ir pazīstami kopš 80. gadu beigām, taču satuvinājās pirms septiņiem gadiem.

Alex jeb īstajā vārdā Oļegs Andrejevs, latviešu smagā roka grupas "Opus pro" solists, tādu dziesmu kā "Tu un es", "Rozā lietus", "Dzimene", "Pēdējā pietura", "Čempions" līdzautors, meitu Aijas un Lauras tēvs.

Foto: radi un talanta cienītāji ierodas atvadīties no “Opus pro” dziedātāja Alex

Mūziķis dzimis 1962. gada 10. oktobrī, Daugavpilī. Alex no 1986. gada bijis "Opus pro" grupas kodolā kopā ar ģitāristu un dziesmu autoru Hariju Zariņu. Grupa izveidota 1986. gadā. "Opus pro" bija viena no populārākajām latviešu grupām 20. gadsimta 80. un 90. gados. Deviņdesmito gadu sākumā darbojies arī ASV, latviešu grupas "Riga” sastāvā. 2011. gadā pēc ilgstošas pauzes atgriezies uz skatuves, pēc tam aktīvi sadarbojies ar bijušo grupas biedru Hariju Zariņu, savu meitu Aiju Andrejevu, kā arī aktīvi koncertējis "Opus pro" sastāvā. Piedalījies albumu "Dzimene", "Es eju tevi zagt", "Tu un es" (kopā ar Aiju Andrejevu), "Stāsts Nr.13" ierakstos. 2015. gadā dažas Alex dziesmas oriģinālizpildījumā tika iekļautas Harija Zariņa albumā "Mīlas rokbalādes".

Pēc 25 gadiem, 2015. gadā, tika izdots grupas "Riga" 1990. gadā ASV ierakstītais albums "Riga in America", kura tapšanā Alex piedalījās kopā ar Ainaru Virgu, Uldi Marhilēviču, Igo un Gunti Vecgaili.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu