Betijas Vaitas aģents noliedz, ka aktrises nāve saistīta ar balstvakcīnu

Apollo.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Betija Vaita
Betija Vaita Foto: AFP/SCANPIX

31. decembrī mūžībā devās amerikāņu aktrise Betija Vaita, kura 17. janvārī  būtu svinējusi savu 100. dzimšanas dienu. Aktrises aģents nācis klajā ar paziņojumu saistībā ar viņas nāves cēloni.

"Betija aizgāja mūžībā miegā, atrodoties savās mājās," paziņojumā sacīja aktrises aģents Džefs Vitjass, kurš bija arī Vaitas tuvs draugs.

Vitjass arī noraidīja ziņas, kuras apgalvoja, ka Vaita 28. decembrī saņēmusi Covid-19 vakcīnas trešo devu. 

"Cilvēki saka, ka viņas nāve bija saistīta ar vakcīnas trešās devas saņemšanu, taču tā nav taisnība. Viņa nomira dabīgā nāvē," sacīja aktrises aģents.

Portālam "Page Six" aktrise Vikija Lorensa atklāja, ka Betija Vaita mirkli pirms nāves nosauca mirušā vīra Alena Ludena vārdu.

Betija Marione Vaita Ludena piedzima 1922. gada 17. janvārī. Viņa plašāk kļuva pazīstama ar lomām vairākos komēdijas seriālos un filmās. Savas karjeras laikā Vaita saņēma astoņas Emmy balvas, trīs Amerikas Komēdijas balvas, trīs Ekrāna aktieru ģildes balvas un vienu Grammy balvu.

Vaitas karjera izklaides jomā ilga vairāk nekā deviņas desmitgades, pirmoreiz parādoties radio programmā "Empire Builders", 1930. gadā astoņu gadu vecumā. Vairākus gadus vēlāk Vaita no radio izklaides programmām pārgāja uz televīziju. Vaita ir vadījusi vairākus ASV spēļu šovus. Betija Vaita ir pazīstama ar Rozas Nīlundas lomu komēdijseriālā "Sweethearts".

Vaitai ir veltīta zvaigzne Holivudas Slavas alejā, un 1985. gadā viņa tika iekļauta ASV televīzijas slavas zālē.

Facebook Draugiem X Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu