Šovam “Slavenības. Bez filtra” pievienojas Latvijas slavenākais brazīlietis Felipe

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Felipe Gabriels Ksavjērs
Felipe Gabriels Ksavjērs Foto: Ekrānuzņēmums

Pie kanāla STV Pirmā! skatītājiem ar jaunu varoni atgriežas iemīļotais realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra” – jaunajā sezonā līdzās Olgai Kambalai un “Avotiņu” saimniecei Magonei Šutovienei savu dzīvi TV kameru priekšā izrādīs brazīliešu izcelsmes futbolists, reperis, aktieris un sociālo tīklu zvaigzne Felipe Gabriels Ksavjērs.

Pirms neilga laika viņš ar paziņojumu, ka ir spiests pamest Latviju, burtiski satrieca savus fanus. Nu, ielūkojoties ekskluzīvos kadros no talantīgā multimākslinieka ikdienas tālajā Brazīlijā, viņa cienītājiem pavīd cerību stars – vai debija realitātes šovā un kļūšana par TV zvaigzni būs arī Felipes ceļazīme atpakaļ uz Latviju? To rādīs laiks un “Slavenības. Bez filtra” jaunā sezona, kas pie skatītājiem atgriezīsies 24. janvārī. 

Vai tiešām Felipes dzīve Brazīlijā līdzinās gangsterfilmai?

Felipe Gabriels Ksavjērs
Felipe Gabriels Ksavjērs Foto: publicitātes

Latviju multitalantīgais Felipe Gabriels atstāja asarām acīs, jo bija ne tikai iemīļojis mūsu valsti, bet šeit atradis arī savu lielo mīlestību – meiteni vārdā Rēzija, ar kuru šobrīd viņu šķir milzu attālums. Pirms doties atpakaļ uz Brazīliju, Felipe izkratīs sirdi savai labākajai draudzenei Laurai Vizlai, kuru daudzi atpazīst kā Kristapa Porziņģa mīļoto, kā arī “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem atklās patieso iemeslu, kāpēc pajuka attiecības ar Rēziju un kāpēc viņš tomēr nebija gatavs piepildīt simpātiskās latvietes sapni par kāzām.

Vai tiešām abu starpā viss ir beidzies, kā viņš ļāvis manīt savos sociālajos tīklos? Tāpat multimākslinieks dalīsies ar ekskluzīviem kadriem no savas dzīves Brazīlijā, kuru iepriekš salīdzinājis ar gangsterfilmu. Kāda ir ikdiena vietā, kur “bandu kari” ir ierasta lieta? Kāda ir Felipes ģimene un ko viņi saka, ka dēls savu dzīvi vēlas saistīt ar Latviju un būt tik tālu prom no savējiem? Un galu galā – vai tiešām dalība realitātes šovā palīdzēs viņam atgriezties savā sapņu zemē?

Magonei aizdomas, ka Žanis viņu cenšas noindēt

Magone Šutoviene
Magone Šutoviene Foto: publicitātes

Ar aizdomām par kriminālām darbībām sāksies arī “Slavenības. Bez filtra” zvaigznes Magones Šutovienes dzīve šova jaunajā sezonā. Viņa negaidīti saņēmusi dāvanu no sava oficiāli vēl ne-“bijušā” vīra – Žanis sievai atsūtījis vīna pudeli. Lai arī šāda dāvana pati par sevi varētu nešķist nekas īpašs, Magonei tā liek saausīties, jo nekad iepriekš “eksiņš” ar dāvanām nav bārstījies. Ķērusies pie pudeles pamatīgākas izpētes, viņa tajā atrod, lai arī mikroskopiskus, tomēr acīmredzamus caurumiņus – vai tā varētu būt, ka Žanis cenšas viņu noindēt? Vai tiešām bērnu tēvs būtu gatavs uz tik nekrietnu rīcību?

Tāpat šajā sezonā dzejniece apņēmusies attīstīt savas gaišreģes spējas un apgūs zīlēšanu ar taro kārtīm, mācīsies, kā kontrolēt savus viedos sapņus un sarunāties ar gariem no citas pasaules. Dzejniece arī stiprinās savu sievišķīgo pašapziņu, mācīsies, kā būt laimīgai attiecībās, lai jau kuro reizi “neuzkāptu uz tiem pašiem grābekļiem”.

Olga Kambala skaistuma vārdā guļas zem skalpeļa

Olga Kambala
Olga Kambala Foto: publicitātes

Daiļā Olga Kambala nekad nav slēpusi, ka vēlas pēc iespējas ilgāk saglabāt skaistumu un jaunību – viņa nesmādē nedz dažādas uzmundrinošas injekcijas, nedz arī nopietnākas operācijas. Nu viņa jau atkal tīko pēc jaunas “skaistuma devas” - blondīne apņēmusies uzlabot deguna formu un sarežģīto operāciju veiks Turcijas klīnikā. “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem būs iespēja līdz sīkākajai niansei dzīvot līdzi Olgas ceļam pretim perfektam ķermenim – gatavojoties operācijai, kā arī pirmajām sajūtām pēc tās.

Netrūks arī jaunumu Kambalu pāra privātajā dzīvē – gan meitu audzināšanā, gan savstarpējās attiecībās daudziem tik neierastajā ģimenes modelī, kur viens no svarīgākajiem sievas uzdevumiem ir būt sava vīra lielākajam balstam. Interesanti, vai līdzās sapnim par perfekto skaistumu, diētām un pūliņiem sporta zālē Olgas dzīvē ir vieta arī domām par ģimenes pieaugumu?

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu