Dažas dienas pirms nāves Betija Vaita pārcietusi insultu

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp

31. janvārī mūžībā aizsauktā aktrise un komiķe Betija Vaita dažas dienas pirms nāves pārcietusi insultu, ziņo CNN.

Kā leģendārās aktrises nāves cēlonis atzīts cerebrovaskulārs negadījums - medicīnisks termins insultam - traucēta asinsrite galvas smadzenēs, kā rezultātā veidojas smadzeņu vielas bojājums. Betija Vaita insultu pārdzīvojusi Ziemassvētkos - sešas dienas pirms nāves. 

Aktrises aģents Džefs Vitjass iepriekš sacīja, ka Vaita mirusi dabīgā nāvē: "Betija mierīgi nomira miegā savās mājās."

Vitjass arī noraidīja ziņas, kuras apgalvoja, ka Vaita 28. decembrī saņēmusi Covid-19 vakcīnas trešo devu.

"Cilvēki saka, ka viņas nāve bija saistīta ar vakcīnas trešās devas saņemšanu, taču tā nav taisnība. Viņa nomira dabīgā nāvē," sacīja aktrises aģents.

Betija Marione Vaita Ludena piedzima 1922. gada 17. janvārī. Viņa plašāk kļuva pazīstama ar lomām vairākos komēdijas seriālos un filmās. Savas karjeras laikā Vaita saņēma astoņas Emmy balvas, trīs Amerikas Komēdijas balvas, trīs Ekrāna aktieru ģildes balvas un vienu Grammy balvu.

Vaitas karjera izklaides jomā ilga vairāk nekā deviņas desmitgades, pirmoreiz parādoties radio programmā "Empire Builders", 1930. gadā astoņu gadu vecumā. Vairākus gadus vēlāk Vaita no radio izklaides programmām pārgāja uz televīziju. Vaita ir vadījusi vairākus ASV spēļu šovus. Betija Vaita ir pazīstama ar Rozas Nīlundas lomu komēdijseriālā "Sweethearts".

Vaitai ir veltīta zvaigzne Holivudas Slavas alejā, un 1985. gadā viņa tika iekļauta ASV televīzijas slavas zālē.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu