Vilipsōns atklāj, ko domā par meitas strādāšanu seksšopā

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 7
Mākslinieks Aivars Vilipsons piedalās savas izstādes "Čaks & V-sōns" atklāšanas pasākumā Rīgas Centrālajā bibliotēkā.
Mākslinieks Aivars Vilipsons piedalās savas izstādes "Čaks & V-sōns" atklāšanas pasākumā Rīgas Centrālajā bibliotēkā. Foto: Zane Bitere/LETA

Mākslinieks Vilipsōns žurnālam "Kas Jauns?" atklāja, ko domā par savas un TV personības Baibas Sipenieces-Gavares kopīgās meitas Grietas Sipenieces nodarbošanos. 

Jau ziņots, ka Grieta uz laiku pārtraukusi studijas un strādā intīmpreču veikalā.

"Tiešām - man ļoti patīk, tā ir viena no mīļākajām vietām, kur esmu strādājusi. Šī vieta ir lauzusi manus stereotipus par vidējā latvieša seksuālo dzīvi, un visus tos aizspriedumus arī es cenšos lauzt arī klientiem. Gan par seksualitāti, gan par vīrieša un sievietes vietu dzīvē un laulībā un tā tālāk..." "YouTube" raidījumā "Sviests manā galvā" paskaidroja Grieta.

Viņas tēvs, mākslinieks Vilipsōns uz izdevuma "Kas Jauns?" jautājumu, ko domā par meitas nodarbošanos, sacīja: "Es domāju, ka normāli. Tas ir labi, ka cilvēks vispār strādā."

Vaicāts, vai pats kaut ko ir iegādājies pie meitas, mākslinieks atzina, ka šobrīd tādas nepieciešamības neesot. "Bet es jau, protams, būtu priecīgāks, ja viņa kādā konfekšu veikalā strādātu. Tad es būtu caurām dienām pie viņas!" smejot saka Vilipsōns.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 7

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu